یونیت صدف
نوشته شده توسط ادمین
19 خرداد 1401
979 بازدید

یونیت صدف

یونیت صدف یکی از یونیت های دندانپزشکی ایرانی است که ویژگی های خاص آن سبب شده اند استفاده از این یونیت مد نظر قرار گیرد. این یونیت دندانپزشکی در رنگ های متفاوتی تولید می شود و افراد می توانند با توجه به سلیقه خود یکی از این محصولات دندانپزشکی را انتخاب کنند. همچنین، یونیت دندانپزشکی صدف استانداردهای بین المللی را کسب کرده است و همین امر سبب شده است خرید این یونیت مد نظر تمامی افراد قرار گیرد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

 یونیت دندانپزشکی صدف

یونیت صدف

آیا یونیت صدف برای کودکان مناسب است؟

همانطور که می دانید مشتریان دندانپزشکی ها هم کودکان هستند و هم بزرگسالان. معمولا یونیت ها برای بزرگسالان ساخته می شوند و آنها می توانند بر روی این صندلی ها احساس راحتی داشته باشند. اما همواره این سوال پرسیده می شود آیا این یونیت ها برای کودکان نیز مناصب هستند. یونیت صدف دارای دو محور است که قابلیت تنظیم برای کودکان را دارد. در نتیجه، شما می توانید از این یونیت برای کودکان و بزرگسالان نیز استفاده نمایید و نیازهای بیماران خود را برطرف سازید. 

آیا یونیت صدف یک دستگیره دارد یا دو دستگیره؟

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است یونیت دندانپزشکی صدف و یونیت سیار مورد توجه قرار گیرد دستگیره های این یونیت است. در هر دو طرف صندلی این یونیت دو دستگیره وجود دارند که به می توانند به بیمار کمک کنند آرامش بیشتری داشته باشند. همچنین، دسته سمت راست صندلی این یونیت متحرک است و شما می توانید آن را تغییر دهید. 

جنس صندلی یونیت صدف چیست؟

در مشخصات فنی یونیت دندانپزشکی صدف به این موضوع اشاره شده است که جنس این صندلی از چرم است. چرمی که در تجهیزات مدل صدف به کار می رود مقاومت بسیار بالایی دارد و هرگز دچار پارگی و پوسته شدگی نمی شود. این موضوع سبب شده است طول عمر یونیت صدف افزایش پیدا کند و این امر برای کسانی که می خواهند برای خرید این یونیت اقدام کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. 

آیا یونیت دندانپزشکی صدف در رنگ بندی متنوع ارائه می شود؟

رنگ بندی در محصولات یکی از مواردی است که اهمیت قابل توجهی دارد. بسیاری از دندانپزشکان به دکوراسیون مطب خود اهمیت زیادی می دهند و به دنبال یونیت هایی هستند که با دکوراسیون داخلی مطب شان همخوانی داشته باشد. تجهیزات برند صدف دقیقا می توانند به شما کمک کنند آنچه را که انتظار دارید خریداری کنید و تغییرات زیادی در مطب خود به وجود بیاورید.

آیا یونیت صدف تابوره دارد؟

این یونیت دارای یک عدد تابوره است. تابوره این محصول کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند به دندانپزشکان کمک کند تا با دقت بیشتری پروسه های درمانی را پیش ببرند و بر کارهای خود نظارت داشته باشند. بالشتک این تابوره بسیار نرم است و خستگی را از مهره های کمر دندانپزشک خارج می سازد. به همین دلیل، خرید یونیت دندانپزشکی صدف مورد توجه قرار گرفته است. 

آیا سینی ابزار این یونیت را می توان جدا کرد؟

شرکت سازنده اعلام کرده است شما می توانید سینی ابزار این یونیت را جدا سازید و آن را در اتوکلاور قرار دهید. این ویژگی سبب می شود تا میکروب ها و آلودگی هایی که بر روی این یونیت قرار دارند تحت فشار گرما و حرارت اتوکلاو از بین بروند و این امر نقش بسیار مهمی در جلوگیری از گسترش و انتشار عفونت دارد. 

جنس کراشوار یونیت صدف از چیست؟

جنس کراشوار یونیت دندانپزشکی صدف از سرامیک است. سرامیکی که در تجهیزات این برند به کار می روند کیفیت بسیار بالایی دارند و در برابر محلول های ضد عفونی کننده مقاوم هستند. همچنین، این سرامیک ها آنتی باکتریال هستند و از تجمع باکتری ها جلوگیری می نمایند. 

ساکشن یونیت صدف چه ویژگی دارد؟

شرکت سازنده اعلام کرده است ساکشن این یونیت دارای ویژگی ضد بازگشت بزاق به درون دستگاه است. در نتیجه؛ از بازگشت بزاق و مایعات به درون لوله جلوگیری می شود و این امر نقش بسیار مهمی در جلوگیری از گسترش و انتشار عفونت ها دارد. این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های یونیت دندانپزشکی صدف است که تا به حال توانسته است نظر دندانپزشکان را جلب کند و به آنها کمک نماید تا بر پروسه های درمانی نظارت داشته باشند و کار خود را به بهترین شکل پیش ببرند. 

یونیت صدف چه استانداردهایی را دریافت کرده است؟

یونیت صدف یکی از معتبرترین برندهای ایرانی است که تا به حال توانسته است استانداردهای  ISO و  CE را دریافت کند. این استانداردها نشان میدهند که تمامی پروتکل ها در ساخت این محصول مد نظر قرار گرفته اند و توانسته اند رضایت دندانپزشکان و بیماران را بدست بیاورند. در نتیجه، کسانی که برای خرید این یونیت اقدام می کنند می توانند آرامش خاطر داشته باشند که این محصول با برندهای خارجی و پرطرفدار همخوانی دارد و تمامی نیازهای مشتریان را به خوبی برطرف می کند. 

ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 28 بهمن 1402
View icon 381 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی همواره از بزرگ تریم سوالات بوده است. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 09 دی 1402
View icon 150 بازدید

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی + ۴ نکات کلیدی

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی مراحل و اصول جالبی دارد. دندان پزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...