یونیت صدف
نوشته شده توسط ادمین
19 خرداد 1401
905 بازدید

یونیت صدف

یونیت صدف یکی از یونیت های ایرانی است که ویژگی های خاص آن سبب شده اند استفاده از این یونیت مد نظر قرار گیرد. این یونیت دندانپزشکی در رنگ های متفاوتی تولید می شود و افراد می توانند با توجه به سلیقه خود یکی از این محصولات را انتخاب کنند. همچنین، یونیت دندانپزشکی صدف استانداردهای بین المللی را کسب کرده است و همین امر سبب شده است خرید این یونیت مد نظر تمامی افراد قرار گیرد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

 یونیت دندانپزشکی صدف

یونیت صدف

آیا یونیت صدف برای کودکان مناسب است؟

همانطور که می دانید مشتریان دندانپزشکی ها هم کودکان هستند و هم بزرگسالان. معمولا یونیت ها برای بزرگسالان ساخته می شوند و آنها می توانند بر روی این صندلی ها احساس راحتی داشته باشند. اما همواره این سوال پرسیده می شود آیا این یونیت ها برای کودکان نیز مناصب هستند. یونیت صدف دارای دو محور است که قابلیت تنظیم برای کودکان را دارد. در نتیجه، شما می توانید از این یونیت برای کودکان و بزرگسالان نیز استفاده نمایید و نیازهای بیماران خود را برطرف سازید. 

آیا یونیت صدف یک دستگیره دارد یا دو دستگیره؟

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است یونیت دندانپزشکی صدف و یونیت سیار مورد توجه قرار گیرد دستگیره های این یونیت است. در هر دو طرف صندلی این یونیت دو دستگیره وجود دارند که به می توانند به بیمار کمک کنند آرامش بیشتری داشته باشند. همچنین، دسته سمت راست صندلی این یونیت متحرک است و شما می توانید آن را تغییر دهید. 

جنس صندلی یونیت صدف چیست؟

در مشخصات فنی یونیت دندانپزشکی صدف به این موضوع اشاره شده است که جنس این صندلی از چرم است. چرمی که در تجهیزات مدل صدف به کار می رود مقاومت بسیار بالایی دارد و هرگز دچار پارگی و پوسته شدگی نمی شود. این موضوع سبب شده است طول عمر یونیت صدف افزایش پیدا کند و این امر برای کسانی که می خواهند برای خرید این یونیت اقدام کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. 

آیا یونیت دندانپزشکی صدف در رنگ بندی متنوع ارائه می شود؟

رنگ بندی در محصولات یکی از مواردی است که اهمیت قابل توجهی دارد. بسیاری از دندانپزشکان به دکوراسیون مطب خود اهمیت زیادی می دهند و به دنبال یونیت هایی هستند که با دکوراسیون داخلی مطب شان همخوانی داشته باشد. تجهیزات برند صدف دقیقا می توانند به شما کمک کنند آنچه را که انتظار دارید خریداری کنید و تغییرات زیادی در مطب خود به وجود بیاورید. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی و رادیوگرافی کلیک کنید.

آیا یونیت صدف تابوره دارد؟

این یونیت دارای یک عدد تابوره است. تابوره این محصول کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند به دندانپزشکان کمک کند تا با دقت بیشتری پروسه های درمانی را پیش ببرند و بر کارهای خود نظارت داشته باشند. بالشتک این تابوره بسیار نرم است و خستگی را از مهره های کمر دندانپزشک خارج می سازد. به همین دلیل، خرید یونیت دندانپزشکی صدف مورد توجه قرار گرفته است. 

آیا سینی ابزار این یونیت را می توان جدا کرد؟

شرکت سازنده اعلام کرده است شما می توانید سینی ابزار این یونیت را جدا سازید و آن را در اتوکلاور قرار دهید. این ویژگی سبب می شود تا میکروب ها و آلودگی هایی که بر روی این یونیت قرار دارند تحت فشار گرما و حرارت اتوکلاو از بین بروند و این امر نقش بسیار مهمی در جلوگیری از گسترش و انتشار عفونت دارد. 

جنس کراشوار یونیت صدف از چیست؟

جنس کراشوار یونیت دندانپزشکی صدف از سرامیک است. سرامیکی که در تجهیزات این برند به کار می روند کیفیت بسیار بالایی دارند و در برابر محلول های ضد عفونی کننده مقاوم هستند. همچنین، این سرامیک ها آنتی باکتریال هستند و از تجمع باکتری ها جلوگیری می نمایند. 

ساکشن یونیت صدف چه ویژگی دارد؟

شرکت سازنده اعلام کرده است ساکشن این یونیت دارای ویژگی ضد بازگشت بزاق به درون دستگاه است. در نتیجه؛ از بازگشت بزاق و مایعات به درون لوله جلوگیری می شود و این امر نقش بسیار مهمی در جلوگیری از گسترش و انتشار عفونت ها دارد. این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های یونیت دندانپزشکی صدف است که تا به حال توانسته است نظر دندانپزشکان را جلب کند و به آنها کمک نماید تا بر پروسه های درمانی نظارت داشته باشند و کار خود را به بهترین شکل پیش ببرند. 

یونیت صدف چه استانداردهایی را دریافت کرده است؟

یونیت صدف یکی از معتبرترین برندهای ایرانی است که تا به حال توانسته است استانداردهای  ISO و  CE را دریافت کند. این استانداردها نشان میدهند که تمامی پروتکل ها در ساخت این محصول مد نظر قرار گرفته اند و توانسته اند رضایت دندانپزشکان و بیماران را بدست بیاورند. در نتیجه، کسانی که برای خرید این یونیت اقدام می کنند می توانند آرامش خاطر داشته باشند که این محصول با برندهای خارجی و پرطرفدار همخوانی دارد و تمامی نیازهای مشتریان را به خوبی برطرف می کند. 

خدمات دنتی شاین
رادیوگرافی دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 اردیبهشت 1402
374 بازدید

رادیوگرافی چیست؟ کاربرد انواع رادیوگرافی و تفاوت های آنها

رادیوگرافی یک فناوری تصویربرداری پزشکی است که در تشخیص بیماری‌ها و آسیب‌های مختلف بدن استفاده می‌شود. در این فرایند، پرتو ایکس از بدن فرد عبور می‌کند و تصویری از داخل بدن ایجاد می‌شود. رادیوگرافی به عنوان یکی از روش‌های تشخیصی ساده و کارآمد در پزشکی محسوب می‌شود و در بیمارستان‌ها، مراکز تصویربرداری و درمانی و کلینیک‌ها به کار می‌رود. از جمله کاربردهای رایج رادیوگرافی می‌توان به تشخیص شکستگی استخوان‌ها، آسیب‌های درونی، سرطان و عفونت‌ها، پیوند‌های عروقی ...

یونیت وصال گستر
نوشته شده توسط ادمین
14 فروردین 1402
559 بازدید

یونیت وصال گستر

یونیت وصال گستر دندانپزشکی یکی از پرطرفدارترین برندهای ایرانی است که در بخش تجهیزات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این یونیت دارای قابلیت های ویژه ای است و توانسته به خوبی نیازهای بیماران و دندانپزشکان را برطرف سازد. این یونیت ضمانت نامه بالایی دارد و به خریداران این اطمینان را میدهد که تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این یونیت را خریداری کنید ...