یونیت اطفال
نوشته شده توسط ادمین
01 تیر 1401
960 بازدید

یونیت اطفال

یونیت اطفال دندانپزشکی یکی از وسایل دندانپزشکی است که منحصرا برای کودکان تولید می شود و استفاده از آن به افرادی توصیه می شود که می خواهند برای کودکان کار کنند. به طور کلی، دندانپزشکانی که برای کودکان کار می کنند باید علاوه بر دانش مهارت ویژه ای داشته باشند تا بتوانند کودکان را در محیط آرام نگه دارند. همانطور که می دانید کودکان به سرعت دچار استرس می شوند و این موضوع باعث می شود تا کار دندانپزشک را با چالش های زیادی رو به رو کنند. یونیت دندانپزشکی اطفال دقیقا برای این هدف تولید شده است و حس خوبی را در کودکان به وجود می آورد.

یونیت اطفال

خرید یونیت اطفال

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید یونیت اطفال و یونیت v1000 پرسیده می شود، در مورد قیمت این محصول است. بهتر است بدانید قیمت این محصول به برند آن بستگی دارد. با توجه به نوسانات ارزی که این روزها رخ داده است، اگر شما این یونیت را از برندهای خارجی تهیه کنید، بی شک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. توصیه ما این است برای اینکه بتوانید خرید لذت بخشی را تجربه کنید، بهتر است با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های تخصصی را از آنها دریافت نمایید.

یونیت اطفال دندانپزشکی

یونیت صندلی دندانپزشکی اطفال

صندلی یونیت اطفال از چرم ساخته می شود. اما این قابلیت را دارد تا روکش های متفاوتی به آن اضافه شوند. این روکش ها می توانند طیف رنگی گسترده ای داشته باشند و دائما تعویض شوند. در واقع، شرکت های سازنده این امکان را به وجود آورده اند تا حس خوبی را در اطفال به وجود بیاورند. به طور مثال، شما می توانید زمانی که مراجعه کننده شما دختر است از روکش های صورتی استفاده کنید و زمانی که مراجعه کننده شما پسر است از روکش های آبی رنگ استفاده کنید.

آیا یونیت دندانپزشکی اطفال دارای طرح ویژه ای است؟

تولید کنندگان شرکت های مختلف تلاش کرده اند تا بر نیازهای کودکان تمرکز داشته باشند تا بتوانند یونیت هایی را تولید کنند که حس خوبی را در آنها تداعی می کند. این یونیت ها معمولا به اشکال شخصیت های محبوب تولید می شوند تا زمانی که کودکان به آنها نگاه می کنند حس خوبی بگیرند و احساس کنند یکی از شخصیت های کارتونی در کنار آنهاست. همچنین، در ساخت آنها رنگ های خاصی به کار برده می شوند تا ترکیب این رنگ ها باعث ایجاد حس طراوت و شادابی در کودکان شود و ترس خود را فراموش کنند.

یونیت اطفال

ماکسیمم وزنی که توسط این یونیت ها تحمل می شود چقدر است؟

شرکت های سازنده به این موضوع اشاره می کنند با توجه به این موضوع که یونیت اطفال مخصوص کودکان است، ماکسیسم وزنی که توسط آنها تحمل می شود 180 تا 200 کیلوگرم است. این وزن استاندارد است و شما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در زمان استفاده از آنها هیچ گونه مشکلی پیش نمی آید. در زمان خرید این یونیت باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید و حتما مشخصات فنی را بررسی کنید.

کدام ساکشن ها بر روی یونیت اطفال دندانپزشکی قرار دارند؟

یونیت اطفال دندانپزشکی مانند هر یونیت دیگری دارای دو ساکشن آبی و هوایی است. این ساکشن ها مطابق با استاندارد تولید می شوند و خطر انتقال عفونت را کاهش می دهند. ساکشن هوایی این قابلیت را دارد که فیلتر هوا بر روی آن نصب شود و از انتقال آلودگی ها جلوگیری کند. همچنین، قدرت جذب این ساکشن ها بسیار بالاست و از بازگشت آب و یا هوا ممانعت به عمل می آورند. تمامی این امور سبب شده اند خرید یونیت اطفال مد نظر دندانپزشکانی باشد که می خواهند بر روی دندان های کودکان کار کنند.

کراشوار یونیت اطفال از چه متریالی ساخته می شود؟

معمولا، از متریال سرامیک برای ساخت کراشوار یونیت اطفال استفاده می شود. سرامیک از جمله متریال هایی است که مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شوینده و ضد عفونی کننده دارد و این امر می تواند طول عمر یونیت را افزایش دهد. از طرف دیگر، سرامیک رنگ شفافی دارد و می تواند بر زیبایی یونیت اثر بگذارد. تولید کنندگان به این موضوع اشاره می کنند با توجه به این امر که این یونیت برای کودکان استفاده می شود، باید از متریال های با کیفیت در ساخت آنها استفاده شود.

ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 28 بهمن 1402
View icon 314 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی همواره از بزرگ تریم سوالات بوده است. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 09 دی 1402
View icon 109 بازدید

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی + ۴ نکات کلیدی

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی مراحل و اصول جالبی دارد. دندان پزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...