رادیوگرافی استوک
نوشته شده توسط ادمین
18 خرداد 1401
635 بازدید

رادیوگرافی استوک

خرید رادیوگرافی استوک یکی از مواردی است که ممکن است بسیاری از دندانپزشکان به دنبال آن باشند. به همین دلیل؛ همواره این سوال پرسیده می شود آیا خرید رادیوگرافی کارکرده کار هوشمندانه ای است! پاسخ به این سوال به ویژگی های دستگاهی بستگی دارد که می خواهید خریداری نمایید. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد دستگاه رادیوگرافی دست دوم در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با دید باز برای خرید این محصول اقدام نمایید. 

برند رادیوگرافی استوک چیست؟

همانطور که می دانید امروزه دستگاه رادیوگرافی استوک در انواع برندهای خارجی و داخلی موجود است. با توجه به این موضوع که این روزها نوسانات ارزی زیادی رخ داده است، قیمت محصولات خارجی افزایش یافته است و همین امر سبب شده است که قیمت دستگاه های خارجی ( حتی زمانی که دست دوم هستند) نیز به مقدار قابل توجهی بالا برود. با این وجود توصیه می شود لیست کاملی از دستگاه های خارجی و داخلی داشته باشید و سپس در پایان با توجه به مشخصات فنی هر دستگاه و بودجه ای که دارید برای خرید اقدام نمایید.

رادیوگرافی استوک

 قیمت رادیوگرافی دندانپزشکی استوک

کسانی که می خواهند برای خرید دستگاه رادیوگرافی دست دوم و یا رادیوگرافی فریکس اقدام کنند، سوالات زیادی در مورد قیمت رادیوگرافی دندانپزشکی استوک می پرسند. بهتر است بدانید قیمت این محصول به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در اولین مرحله باید مشخص کنید که برند این محصول چیست! همچنین، میزان آسیب های وارده به دستگاه چقدر است. بدیهی است قیمت دستگاه رادیوگرافی استوک که در حد نو است با قیمت دستگاهی که 10 سال است به طور منظم کارکرده است متفاوت است. اگر می خواهید اطلاعات دقیقی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

رادیوگرافی استوک چند سال است که کار می کند؟

یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید این محصول باید به آن توجه داشته باشید تعداد سال هایی است که رادیوگرافی استوک کارکرده است. بدیهی است هر چقدر تعداد سال هایی که این محصول مورد استفاده قرار گرفته است پایین تر باشد، عملکرد بهتری دارد و این امر می تواند به سود شما باشد. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که قبل از خرید این موارد را مد نظر داشته باشید و اطلاعات کافی را کسب نمایید. همچنین، به سال ساخت دستگاه نیز توجه کنید. 

آیا موتور رادیوگرافی استوک به خوبی کار می کند؟

همانطور که می دانید در هر وسیله موتور آن حکم قلب آن محصول را دارد. رادیوگرافی کارکرده می تواند موتور قوی داشته باشد. این امر باعث می شود که شما نیز بتوانید مدت زمان زیادی از این دستگاه استفاده نمایید. اما اگر موتور خراب است و یا تعویض شده است استفاده و خرید دستگاه رادیوگرافی دست دوم پیشنهاد نمی شود. پیشنهاد ما این است قبل از خرید از یک فرد متخصص بخواهید این رادیوگرافی را به خوبی بررسی کند و در صورتی که تایید کرد موتور و قسمت های مهم آن به خوبی کار می کنند، سپس اقدام به خرید کنید. 

آیا دستگاه رادیوگرافی دست دوم تا به حال ضربه خورد است؟

یکی دیگر از مواردی که توصیه می شود در زمان خرید رادیوگرافی استوک به آن توجه داشته باشید ضربه ای است که ممکن است این دستگاه خورده باشد. معمولا زمانی که این محصول ضربه می خورد می توانید آثار آن را در بدنه دستگاه رادیوگرافی دست دوم ببینید. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی کلیک کنید. 

در این صورت این امر می تواند نشان دهنده این مطلب باشد که کیفیت دستگاه به مقدار زیادی افت داشته است. به همین دلیل، شما هرگز نباید برای خرید دستگاه رادیوگرافی دست دوم که ضربه دیده است اقدام کنید. زیرا دستگاه به زودی خراب می شود و هزینه های زیادی به شما متحمل می گردد. 

رادیوگرافی استوک

آیا برگه مشخصات فنی دستگاه رادیوگرافی دست دوم موجود است؟

معمولا زمانی که رادیوگرافی ها از برندهای معتبر بازار خریداری می شوند برگه مشخصات فنی به خریدار داده می شود. در این برگه تمامی اطلاعات مرتبط با دستگاه ذکر شده است زمانی که می خواهید رادیوگرافی استوک را خریداری کنید، بهتر است از فروشنده درخواست برگه مشخصات فنی داشته باشید.

 این برگه را به خوبی مطالعه کنید و در صورتی که متوجه شدید مواردی که در این برگه ذکر شده اند با نیازهای شما همخوانی دارند اقدام به خرید کنید. اگر متوجه شدید فروشنده این برگه را ندارد بهتر است آن را خریداری نکنید. 

آیا تعمیرکار تخصصی باید رادیوگرافی کارکرده را بررسی نماید؟

یکی از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا دستگاه رادیوگرافی دست دوم را با دید باز خریداری کنید، حضور یک کارشناس است. این فرد باید کار تخصصی تعمیرات را انجام داده باشد تا بتواند اطلاعات مناسب را در اختیار شما قرار دهد. در این شرایط، بهتر است از یک فرد متخصص بخواهید که کنار شما حضور داشته باشد و به خوبی تمامی قسمت های دستگاه را بررسی کند. سپس اطلاعاتی را که بدست می آورد به شما بدهد و شما در پایان می توانید تصمیم گیری کنید. 

راهکارهای مناسب برای خرید رادیوگرافی استوک در یک نگاه!

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
10 بازدید

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی

موتورهای ایمپلنت دستگاه ‌های الکتریکی ضروری در فرآیند کاشت ایمپلنت‌ های دندانی هستند. آنها شامل یک کنسول مرکزی، یک پدال کنترل، یک میکرو موتور و یک زاویه مخالف متصل به میکرو موتور هستند. اکثر سازندگان ایمپلنت های دندانی، موتور خود را توصیه می کنند، اما موتورهای ایمپلنت مستقل از سیستم ایمپلنت دندانی هستند که ما استفاده می کنیم. بنابراین برای قرار دادن هر سیستم ایمپلنت دندانی می توان از هر موتور ایمپلنتی استفاده کرد و ...

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
9 بازدید

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی

مطب های دندانپزشکی برای یک جامعه ضروری هستند زیرا به ارائه مراقبت های پیشگیرانه و اصلاحی دندانپزشکی معمول و غیر معمول به بیماران کمک می کنند. اکثر این روش ها به اطمینان از سلامت بیماران کمک می کند. یک برنامه روشن برای موفقیت ضروری است. این کار به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی ناشناخته ها را کشف کنید. اما راه اندازی صفر تا صد ...