رادیوگرافی فریکس
نوشته شده توسط ادمین
18 خرداد 1401
1024 بازدید

رادیوگرافی فریکس Ferix

رادیوگرافی فریکس محصول دندانپزشکی ایرانی است که مشابه نمونه های خارجی بوده و تا به حال توانسته است پاسخگوی نیازهای بیماران و دندانپزشکان باشد. این دستگاه استانداردهای بین المللی را کسب کرده است و در تلاش است تا با بهره گیری از علم روز دنیا تغییرات بیشتری را در تجهیزات تولیدی اش به وجود بیاورد. رادیوگرافی فریکس همراه با ضمانت نامه معتبر به فروش می رسد و این اطمینان را به خریداران می دهد که شرکت سازنده از قبل تمامی نگرانی های آنها را در نظر گرفته است.

رادیوگرافی فریکس دو شکن 

این محصول دارای دو بازو و پایه است. از ویژگی های خاص این دستگاه می توان به کار با سنسور های دوز کم برای تکنولوژی های تصویر برداری دیجیتال اشاره کرد. این دستگاه را می توان به صورت همزمان به دو تیوب وصل کرد. 

رادیوگرافی فریکس سه شکن

این محصول دارای سه پایه و بازو است. از ویژگی های مهم این محصول می توان به قابلیت های ویژه برای حذف تمامی اشعات خطرناک اشاره کرد. این محصول می تواند تصاویری با شفافیت های بسیار بالا تولید کند و این امر سبب می شود تا دندانپزشکان بر پروسه های درمانی نظارت داشته باشند. همچنین، این دستگاه دارای سیستم عیب یابی خودکار است و تعمیر کاران را راهنمایی می کند که برای درمان باید بر روی چه قسمت هایی تمرکز داشته باشند. 

رادیوگرافی فریکس

قیمت رادیوگرافی فریکس

کسانی که می خواهند برای خرید این دستگاه اقدام کنند، سوالات زیادی در مورد قیمت رادیوگرافی استوک فریکس می پرسند. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که این دستگاه در مدل های مختلف عرضه می شود، قیمت های آن متفاوت هستند. برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های تخصصی را از آنها دریافت نمایید. 

رادیوگرافی دندانپزشکی فریکس چه استانداردهایی را دریافت کرده است؟

یکی از مواردی که سبب شده است رادیوگرافی فریکس مد نظر سخت پسندان باشد، استانداردهایی است که در این مدت کسب کرده است. شرکت سازنده اعلام کرده است استانداردهای ISO و CE به این دستگاه تعلق گرفته اند و همین امر نشان میدهد که تولید این دستگاه طبق اصول استاندارد صورت گرفت هاست. 

کیفیت تصاویر تولید شده از این دستگاه چگونه است؟

همانطور که می دانید دندانپزشکان برای تشخیص مشکلات دهان و دندان به تصاویر با کیفیت نیاز دارند. اگر این تصاویر کیفیت بالایی داشته باشند، حتی می توانند مشکلات ابتدایی دهان را مشخص نمایند و این موضوع می تواند به نفع بیماران باشد. کیفیت و کنتراست تصاویر تولید شده توسط رادیوگرافی فریکس بسیار بالاست. در نتیجه، می تواند مشکلات دهان، دندان و فک را به خوبی مشخص نماید و راه را برای تشخیص پروسه های درمانی همواره سازد.

صفحه نمایش رادیوگرافی فریکس چیست؟ 

صفحه نمایش دستگاه رادیوگرافی فریکس Ferix دیجیتال است که به خوبی دستورات را نشان می دهد و اپراتور می تواند بر آن تمرکز نماید. همچنین، اپراتور به سادگی می تواند به بخش تنظیمات داخلی دستگاه برود و آنها را تنظیم نماید. این دستگاه دارای تایمر دیجیتال نیز است که می توان آن را از راه دور نیز کنترل کرد.

جنس بدنه رادیوگرافی دندانپزشکی فریکس از چیست؟

در مشخصات فنی به این موضوع اشاره شده است که جنس بدنه رادیوگرافی فریکس از آلومینیوم است. آلومینیوم از جمله فلزاتی است که استفاده از آن در صنایع پزشکی به شدت مورد توجه قرار دارد و این امر به دلیل ویژگی های این فلز است. آلومینیوم گرما را در خود نگه نمی دارد و انتقال می دهد. این امر از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند و طول عمر آن را افزایش می دهد.

چند کلیشه از این دستگاه در طول روز می توان تهیه کرد؟

شرکت سازنده اعلام کرده است رادیوگرافی فریکس این قابلیت را دارد که در طول روز 200 کلیشه تهیه کند. این تعداد استاندارد است و می تواند شرایطی را برای دندانپزشکان به وجود بیاورد که بر بیماران زیادی نظارت داشته باشند و مشکلات دهان و دندان آنها را رفع نمایند.

رادیوگرافی فریکس

آیا برند فریکس از برندهای پرطرفدار است؟

با توجه به این موضوع که برند فریکس سالیان زیادی است در بازار است و بر نیازهای مشتریانش تمرکز داشته است از برندهای پرطرفدار به شمار می رود. همچنین، پشتیبانی از این دستگاه ها بسیار قوی است و در صورت بروز هر مشکل شما می توانید با شرکت سازنده تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای رفع مشکل اقدام نمایند. امروزه؛ دندانپزشکان زیادی این محصول را تهیه می کنند و با توجه به فضای کمی که اشغال می کند استفاده از آن مد نظر قرار دارد. 

آیا این دستگاه با ضمانت نامه به فروش می رسد؟

تمامی برندهای معتبر تجهیزات پزشکی در زمان فروش ضمانت نامه را به مشتریانشان ارائه می دهند. رادیوگرافی فریکس نیز یکی از محصولات معتبر است و همراه با ضمانت نامه به فروش می رسد. در نتیجه، خریداران می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ای این محصول را تهیه کنند. 

ویژگی های دستگاه رادیوگرافی فریکس Ferix

ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 28 بهمن 1402
View icon 381 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی همواره از بزرگ تریم سوالات بوده است. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 09 دی 1402
View icon 150 بازدید

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی + ۴ نکات کلیدی

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی مراحل و اصول جالبی دارد. دندان پزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...