یونیت اکباتان
نوشته شده توسط ادمین
18 خرداد 1401
835 بازدید

یونیت اکباتان

نوید اکباتان یک برند ایرانی است که در زمینه تولید صندلی و یونیت های دندانپزشکی فعالیت دارد و توانسته است محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را به بازار عرضه کند. محصولات این برند بسیار متنوع است و دندانپزشکان می توانند با توجه به سلیقه، بودجه و ترجیحاتی که دارند بهترین گزینه را سفارش دهند. همچنین، تمامی محصولات از جمله صندلی و یونیت اکباتان همراه با ضمانت نامه های معتبر به فروش می رسند و این امر می تواند حس اطمینان را در تمامی مشتریان به وجود بیاورد. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی و رادیوگرافی کلیک کنید.

یونیت اکباتان چه ویژگی هایی دارد؟

یونیت اکباتان دارای قابلیت های بیشماری است و بسیاری از کارشناسان این محصول را مشابه مدل های خارجی می دانند. در واقع، تمام آنچه یک بیمار و دندانپزشک به آن نیاز دارد در دل این یونیت یافت می شود. در ادامه، به معرفی ویژگی های مهم این یونیت می پردازیم تا با دید باز اقدام به خرید کنید. 

یونیت اکباتان

قیمت یونیت اکباتان چقدر است؟

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید یونیت اکباتان پرسیده می شود در این باره است که قیمت این یونیت دندانپزشکی چقدر است. بهتر است بدانید پاسخ به این سوال به موارد متعددی از جمله مدلی که انتخاب می کنید بستگی دارد. هر چقدر ویژگی هایی که در یک یونیت به کار رفته است بیشتر باشد و دندانپزشک بتواند در زمان کار راحتی بیشتری را احساس کند، قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند. به همین دلیل، توصیه می شود برای استعلام دقیق قیمت یونیت اکباتان با کارشناسان ما در تماس باشید. 

مزایای یونیت اکباتان

چراغ یونیت اکباتان از چیست؟

این یونیت دارای چراغ ال ایی دی سنسور دار است و می تواند نور مناسبی را برای پروسه های درمانی دندانپزشکی فراهم سازد. این نور سفید رنگ است و هرگز باعث خستگی چشم دندانپزشک نمی شود. از طرف دیگر این نور هیچ گونه سایه ای را ایجاد نمی کند و این امر می تواند به دندانپزشک کمک کند تا بیشتر بر کارهای خود تمرکز داشته باشد. 

جنس کراشور یونیت اکباتان از چیست؟

کراشوار یونیت اکباتان از سرامیک است. سرامیک یکی از متریال هایی است که به راحتی شستشه می شود و هرگز آلودگی و عفونت را در خود نگه نمی دارد. همچنین، این کراشوار این قابلیت را دارد که آن را از یونیت جدا سازید. در نتیجه، این کار به جلوگیری از گسترش آلودگی کمک می کند و این امر سبب شده است که این محصول به یکی از بهترین محصولات روز تبدیل شود. 

آیا موتور ایمپلنت را می توان بر روی انواع یونیت وصل کرد؟

یکی از مواردی که سبب شده است خرید یونیت اکباتان مد نظر قرار گیرد قابلیت نصب موتور ایمپلنت بر روی این دستگاه است. این ویژگی سبب می شود که دندانپزشک برای انجام تمامی پروسه های درمانی ساده و پیچیده از این یونیت استفاده کند. با توجه به این امر که ممکن است فضای مطب ها و کلینک های دندانپزشکی محدود باشد، این موضوع می تواند به نفع دندانپزشکان باشد. به همین دلیل، امروزه بسیاری از دندانپزشکان خرید این یونیت را مد نظر قرار می دهند. 

آیا صدای یونیت اکباتان بالاست؟

یونیت اکتابان مجهز به سیستم حذف صدا در کل یونیت است. در واقع، این امر سبب می شود تا بیماران در زمانی که زیر دست دندانپزشک هستند حس بدی نداشته باشند و با آرامش کامل منتظر باشند تا دندانپزشک پروسه های درمانی خود را به پایان برساند. از طرف دیگر، حذف صدا به دندانپزشکان کمک می کند تا بتوانند بر روی پروسه های درمانی تمرکز کاملی کنند و این امر می تواند به نفع بیمار باشد. 

آیا می توان نگاتسکوپ بر روی این یونیت نصب کرد؟

یونیت اکباتان دارای نگاتسکوپ بر روی تابلت است و این امر سبب می شود تا دندانپزشک بتواند به راحتی عکس بیمار را جلوی خود داشته باشد و پروسه های درمانی را به خوبی پیش ببرد. وجود این نگاتسکوپ سبب می شود تا دندانپزشک همزمان عکس و دهان بیمار را مشاهده کند و در نتیجه بهتر می تواند روش درمانی را انتخاب نماید. 

آیا برند اکباتان مدل های متنوعی دارد؟

امروزه، دندانپزشکان و کسانی که به دنبال خرید یونیت های دندانپزشکی هستند، تمایل دارند از جایی خرید کنند که مدل های متنوعی را ارائه می دهد. بهتر است بدانید شرکت نوید اکباتان انواع متنوعی از صندلی ها و یونیت ها را در اختیار افراد قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا محصولی را انتخاب کنند که با سلیقه آنها همخوانی دارد. کسانی که به دنبال تجربه یونیت های متنوع هستند، می توانند خرید یونیت اکباتان را مد نظر قرار دهند. 

آیا این یونیت تابوره دارد؟

یکی از مواردی که سبب شده است خرید این یونیت مد نظر قرار گیرد تابوره های تکی یا دو نفری است که در این یونیت ها به فروش می رسد. این تابوره ها بسیار نرم و منعطف هستند و از وارد کردن فشار به ستون فقرات افراد جلوگیری می کنند. 

خدمات دنتی شاین
ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
نوشته شده توسط ادمین
28 بهمن 1402
219 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

همواره سوالاتی در مورد نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی پرسیده می شود. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
09 دی 1402
48 بازدید

نکات مهم برای نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی

دندانپزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی در مورد نکات مهم برای نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...