ارزانترین یونیت دندانپزشکی ایرانی کدام است ؟
نوشته شده توسط ادمین
19 شهریور 1401
747 بازدید

راهنمای نصب یونیت زیگر مدل V1000

یکی از پرتکرار ترین خواسته های تمامی مشتریان و مراجعه کنندگان ، دریافت راهنمای نصب یونیت زیگر مدل V1000 می باشد که در این مقاله قصد داریم به طور کامل به آن بپردازیم. اگر بخواهیم به طور مختصر به اجزای تشکیل دهنده یونیت زیگر V1000 بپردازیم ، می توان به چراغ ال ای دی ، کنترل کننده صندلی ، قفل همه کاره ، سینی نگهدارنده ابزار ، پلیت نگاتسکوپ و غیره اشاره کرد. یونیت های جراحی دندان برای تامین برق (برق ، هوا ، آب و غیره) در نظر گرفته شده و به عنوان پایه ای برای سایر دستگاه های دندانپزشکی مانند هندپیس دندانپزشکی و سایر لوازم دندانپزشکی عمل می کنند. تامین آب واحد جراحی دندانپزشکی از آب شهری یا سیستم آب بسته بندی شده تامین می شود. 

آب شهری حاوی میکروارگانیسم هایی است که ممکن است برای آب آشامیدنی ایمن در نظر گرفته شوند ، اما در صورت استفاده در حین اعمال دندانپزشکی می توانند باعث عفونت بیمار شوند. خطوط آب واحد دندانپزشکی ، از جمله خطوط متصل به منابع آب شهری یا سیستم‌ های بطری بسته ، معمولاً نمی‌ توانند استریل شوند. با این حال ، آنها باید به طور معمول تمیز و ضدعفونی شوند مه برای اینکار می توانید به راهنمای نصب یونیت برتر زیگر مدل V1000 مراجعه کنید.

نصب یونیت زیگر

معرفی مختصر یونیت زیگر V1000 

دستگاه یونیت زیگر مدل V1000 ، دارای ویژگی های اساسی است که دسترسی به حفره دهان را تسهیل می کند و راحتی بیمار را فراهم می کند. شما می توانید با تهیه این محصول ، عملکرد مورد نیاز خود را با قیمت مناسب دریافت کنید. ویژگی‌ های استاندارد این محصول ، شامل ؛ زیر سری دو مفصلی ، سیستم قفل چرخشی ، زیرپایی عریض و پشتی باریک ، صندلی بیمار جذاب ، مستحکم و کاربردی می باشد و می توانید با خرید آن ، نمای جذابی را به مطب و کلینیک خود بدهید. پشت سری با قابلیت تنظیم سریع و دو مفصلی ، به شما کمک می کند تا بیمار را برای دسترسی آسان به حفره دهان قرار دهید. مکانیسم گیره امکان قرار دادن سریع و آسان پشت سری را فراهم می کند. در صورت تمایل یک پشتی سر تخت با پد مغناطیسی نیز موجود است. سیستم قفل چرخشی آزاد کننده تنش ، امکان چرخش سریع بیمار را فراهم می کند. شما می توانید بیمار را ۳۶۰ درجه در طول هر عمل بچرخانید.

تمامی این موارد ، بخش مختصری از معرفی مختصر یونیت زیگر V1000 می باشد. این دستگاه ، دارای پشتی باریک است که به پزشک اجازه می دهد حداکثر دسترسی به بیمار را داشته باشد. به طور کلی ، یکی از بی نظیر ترین مزایای این یونیت ها ، راحتی و آسایش در کار می باشد. زیرپایی عریض و اسفنجی صندلی پشتیبانی ، راحتی بیمار را حتی در طی مراحل طولانی نیز فراهم می‌ کند. برای کنترل عفونت ساده ، تکیه گاه های پشتی باریک یا سنتی را که با کفپوش آسپتیک پوشانده شده اند ، انتخاب کنید. همه طرح ها ، امکان دسترسی آسان به حفره دهان را فراهم می کنند و در عین حال وضعیت صحیح بدن را حفظ می کنند و راحتی بهینه را برای بیماران ارائه می دهند.

راهنمای مرحله به مرحله نصب یونیت زیگر V1000

راهنمای مرحله به مرحله نصب یونیت زیگر V1000 را می توان به پنج مرحله مختلف تقسیم بندی کرد ؛

نصب یونیت زیگر

خدمات دنتی شاین
رادیوگرافی دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 اردیبهشت 1402
374 بازدید

رادیوگرافی چیست؟ کاربرد انواع رادیوگرافی و تفاوت های آنها

رادیوگرافی یک فناوری تصویربرداری پزشکی است که در تشخیص بیماری‌ها و آسیب‌های مختلف بدن استفاده می‌شود. در این فرایند، پرتو ایکس از بدن فرد عبور می‌کند و تصویری از داخل بدن ایجاد می‌شود. رادیوگرافی به عنوان یکی از روش‌های تشخیصی ساده و کارآمد در پزشکی محسوب می‌شود و در بیمارستان‌ها، مراکز تصویربرداری و درمانی و کلینیک‌ها به کار می‌رود. از جمله کاربردهای رایج رادیوگرافی می‌توان به تشخیص شکستگی استخوان‌ها، آسیب‌های درونی، سرطان و عفونت‌ها، پیوند‌های عروقی ...

یونیت وصال گستر
نوشته شده توسط ادمین
14 فروردین 1402
447 بازدید

یونیت وصال گستر

یونیت وصال گستر دندانپزشکی یکی از پرطرفدارترین برندهای ایرانی است که در بخش تجهیزات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این یونیت دارای قابلیت های ویژه ای است و توانسته به خوبی نیازهای بیماران و دندانپزشکان را برطرف سازد. این یونیت ضمانت نامه بالایی دارد و به خریداران این اطمینان را میدهد که تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این یونیت را خریداری کنید ...