رادیوگرافی پروکس
نوشته شده توسط ادمین
18 خرداد 1401
1032 بازدید

رادیوگرافی پروکس

رادیوگرافی پروکس یکی از محصولات دندانپزشکی خاص و منحصر به فرد بازار است که می تواند به دندانپزشکان کمک کند پروسه های درمانی خود را به خوبی پیش ببرند. شرکت سازنده دائما رادیوگرافی پروکس را آپدیت می کند تا آن را مطابق با تکنولوژی روز دنیا سازگار سازد. امروزه، تمامی کسانی که به دنبال یک محصول کامل و خاص هستند، خرید رادیوگرافی دندانپزشکی پروکس را مد نظر قرار می دهد.

رادیوگرافی پرتابل پروکس

یکی از محصولاتی که امروزه در بازار مورد توجه قرار گرفته است رادیوگرافی پرتابل پروکس است. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

قیمت رادیوگرافی پروکس

کسانی که می خواهند برای خرید این دستگاه اقدام کنند، در مورد قیمت رادیوگرافی پروکس سوال می پرسند. با توجه به این موضوع که این روزها نوسانات ارزی رخ داده است، باید قیمت دقیق دستگاه را به روز استعلام نمایید. برای استعلام قیمت این محصول می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های تخصصی و تکمیلی را دریافت نمایید. پس از آن می توانید خرید خود را تکمیل کنید و از خرید خود لذت زیادی خواهید برد. 

رادیوگرافی پروکس

ویژگی های دستگاه رایوگرافی پروکس Prox 

رادیوگرافی پروکس ساخت کجاست؟

اولین سوالی که در مورد رادیوگرافی اوریکس و پروکس پرسیده می شود در این زمینه است که این محصول ساخت کجاست! نگاهی به تاریخچه این محصول نشان می دهد که ساخت کره جنوبی است. کره جنوبی تکنولوژی بسیار بالایی در ساخت محصولات و تجهیزات الکترونیکی دارد و همین امر سبب شده است خریداران اعتماد بیشتری به این محصول داشته باشند. 

رادیوگرافی دندانپزشکی پروکس چه استانداردهایی را دریافت کرده است؟

شرکت سازنده اعلام کرده است با توجه به این موضوع که این شرکت تلاش کرده است از تکنولوژی روز دنیا در ساخت محصولاتش استفاده کند و تمامی استانداردها را به خوبی رعایت کرده است، موفق شده است تاییدیه های ISO و CE را دریافت کند. این استانداردها از استانداردهای بسیار مهم جهانی هستند و تلویحا به این موضوع اشاره می کنند که شما بهترین محصول را خریداری کرده اید و می توانید از خرید خود رضایت بالایی داشته باشید. 

رادیوگرافی پروکس AC است یا DC؟

رادیوگرافی پروکس DC است. یعنی این محصول از جریان مستقیم برق استفاده می کند تا اشعه لیزر را برای تصویر برداری تولید کند. اشعه ایکس که توسط جریان دی سی تولید می شود صاف و مستقیم است. این اشعه می تواند تصاویری با کیفیت بسیار بالا ثبت کند و این موضوع برای دندانپزشکان اهمیت بسیار زیادی دارد.

آیا رادیوگرافی پرتابل پروکس سیستم عیب یابی خودکار دارد؟

نگاهی به مشخصات فنی این محصول نشان می دهد که مجهز به سیستم عیب یابی خودکار است. در واقع، اگر این دستگاه دچار مشکل شود ارور را با شماره خاصی نشان می دهد. تعمیر کار حرفه ای از طریق شماره ارور متوجه می شود که این ارور متعلق به کدام قسمت است و برای رفع مشکل آن قسمت اقدام می نماید. 

آیا این دستگاه از سنسور آر جی وی پشتیبانی می کند؟

یکی از مواردی که سبب شده است خرید رادیوگرافی دندانپزشکی پروکس مد نظر قرار گیرد پشتیبانی از سنسور آر جی وی است. سنسور آر جی وی انقلابی در دنیای دندانپزشکی به شمار می رود و توانسته است سرعت، دقت و کیفیت عکس های بدست آمده از رادیوگرافی را به میزان زیادی تغییر دهد. 

آیا رادیوگرافی پروکس تایمر دارد؟

رادیوگرافی پروکس مجهز به تایمر دیجیتال است. همچنین، سیستم میکروپروسسوری پیشرفته نیز در این دستگاه وجود دارد و همین امر سبب شده است این دستگاه به یکی از محصولات پرطرفدار مطب های دندانپزشکی تبدیل شود.

نوع بازو این رادیوگرافی چیست؟

شرکت سازنده اعلام کرده است رادیوگرافی پرتابل پروکس دارای بازو 3 شکن است. این امر سبب شده است که انعطاف پذیری این دستگاه افزایش پیدا کند و بتوان از آن در مطب های دندانپزشکی و کلینک های زیبایی استفاده کرد.

 وزن این دستگاه حدود دو کیلو گرم است و از جمله مواردی است که باعث شده است خرید آن مد نظر قرار گیرد. همچنین، رادیوگرافی پرتابل دارای طراحی ارگونومیک است و کارشناسان در زمان تولید تمامی نیازهای بیماران و دندانپزشکان را در نظر گرفته اند و در پایان محصولی با ویژگی های شگفت آور را به بازار عرضه کرده اند.

آیا رادیوگرافی پروکس ضمانت دارد؟

ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالاست. با توجه به اینکه این دستگاه توسط کمپانی معتبری در کره جنوبی تولید می شود و استانداردهای جهانی را کسب کرده است، به مشتریانش ضمانت نامه می دهد تا به آنها اطمینان دهد که تمامی قوانین در ساخت این دستگاه رعایت شده اند و مشتریان در خرید کالای معتبری هستند. 

بر طبق این ضمانت نامه در صورت خراب شدن دستگاه شرکت سازنده موظف است که خدماتی را ارائه دهد. همچنین، تمام شدن ضمانت نامه بدین معنا نیست که ممکن است این دستگاه خراب شود. بلکه در صورتی که دستگاه شما در هر زمانی خراب شد، می توانید به نمایندگی پروکس مراجعه کنید و آنها حتما کار شما را انجام می دهند.

ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 28 بهمن 1402
View icon 381 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی همواره از بزرگ تریم سوالات بوده است. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 09 دی 1402
View icon 150 بازدید

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی + ۴ نکات کلیدی

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی مراحل و اصول جالبی دارد. دندان پزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...