رادیوگرافی ریلند
نوشته شده توسط ادمین
18 خرداد 1401
677 بازدید

رادیوگرافی ریلند

رادیوگرافی ریلند ساخت ایران است و همراه با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می گردد.  این دستگاه دارای تایمر دیجیتال با سیستم میکروسسوری بسیار پیشرفته است و می تواند به تامین نیازهای بیماران کمک نماید. تمامی استانداردها در ساخت این دستگاه رعایت شده اند و تصاویری با کیفیت بسیار بالا تولید می کنند. در نتیجه، دندانپزشکان بر اساس این تصاویر می توانند پروسه های درمانی خود را تعیین کنند. 

قیمت رادیوگرافی ریلند

کسانی که می خواهند برای خرید این دستگاه اقدام کنند، سوالات زیادی در مورد قیمت رادیوگرافی ریلند می پرسند. بهتر است بدانید قیمت این دستگاه می تواند به فاکتورهای متعددی بستگی داشته باشد. به همین دلیل، شما باید قیمت آن را به روز استعلام نمایید و اقدام به خرید کنید. کارشناسان ما در خدمت شما هستند تا مشاوره های تخصصی خرید این محصول را همراه با محصولات دیگر در اختیار شما قرار دهند و به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای خرید خود بگیرید. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی لیک کنید.

دستگاه رادیوگرافی ریلند Ray land 

رادیوگرافی ریلند

آیا کیفیت تصاویر تولید شده در رادیوگرافی ریلند بالاست؟

با توجه به این موضوع که در ساخت رایوگرافی ریلند از تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود، تمامی تصاویر با کیفیت و کنتراست بالا تولید می شوند. همانطور که می دانید تصاویر نقش بسیار مهمی برای دندانپزشکان دارند. زیرا بر اساس آنها می توانند پروسه های درمانی خود را به بهترین شکل پیش ببرند. 

همچنین، اگر کیفیت تصاویر بالا باشد به خوبی نشان می دهد پوسیدگی های اولیه در کدام دندان ها آغاز شده است. از طرف دیگر، در رادیوگرافی فونا و ریلند فیلتر آلومینیومی تعبیه شده است که به مقدار زیادی می تواند کیفیت را ارتقا دهد. تمامی این موارد سبب شده اند خرید این رادیوگرافی مد نظر قرار گیرد.

آیا رادیوگرافی ریلند سیستم عیب یابی خودکار دارد؟

رادیوگرافی دندانپزشکی ریلند دارای سیستم عیب یابی خودکار است. این سیستم می تواند عیب های دستگاه را به خوبی نشان دهد و هر ارور همراه با یک عدد نشان داده می شود. این اعداد مشخص می کنند که ایراد متوجه کدام قسمت است.  در نتیجه، تعمیر کاران می توانند به سرعت برای رفع مشکلات آن قسمت اقدام نمایند. توصیه می شود تعمیر رادیوگرافی ریلند را به افراد متخصص بسپارید و هرگز کار را به دست افراد کارنابلد ندهید، در غیر اینصورت خطر آسیب های جدی به دستگاه وجود دارد. بیشتر بدانید : رادیوگرافی کداک

آیا رادیوگرافی دندان پزشکی ریلند دارای استاندارد است؟

همانطور که می دانید استانداردها و تاییدیه ها یک دستگاه نشان می دهند که آن دستگاه مطابق با استانداردها ساخته شده است و این امر می تواند حس اطمینانی را در خریداران به وجود بیاورد. نگاهی به تاریخچه این دستگاه نشان می دهد که برند ریلند توانسته است استاندارد ISO را دریافت کند و این استاندارد یکی از مهمترین استانداردها در ساخت وسایل و تجهیزات پزشکی است. 

صفحه نمایش رادیوگرافی دندانپزشکی ریلند چیست؟

صفحه نمایش رادیوگرافی دندانپزشکی ریلند دیجیتال است. این امر سبب می شود تا اپراتور به راحتی بتواند پیام ها را دریافت کند و یا پیام ها و دستوراتی را که مد نظر دارد به دستگاه وارد کند. همچنین، در دفترچه راهنما به این موضوع اشاره شده است که چگونه می توانید وارد تنظیمات داخلی شوید و موارد مورد نیاز را تغییر دهید. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و نیاز به پیچیدگی های خاصی ندارد. با وجود این، توصیه می شود تنها اپراتور آموزش دیده از آن استفاده کند. 

رادیوگرافی ریلند

آیا این دستگاه دارای سنسور آر جی وی است؟ 

رادیوگرافی ریلند دارای سنسور آر جی وی است. این سنسور کیفیت تصاویر را به میزان زیادی بالا می برد و جایگزین عسکبرداری با اشعه ایکس است. در واقع، این رادیوگرافی مضراتی را که ممکن است در اثر رادیوگرافی با اشعه ایکس به وجود بیایند کاملا رفع می کند و همین قابلیت سبب شده است که دندانپزشکان خرید این دستگاه را مد نظر قرار دهند. 

آیا این رادیوگرافی همراه با ضمانت نامه به فروش می رسد؟

تمامی شرکت های سازنده به محصولات خود ضمانت نامه معتبر ارائه می دهند. ضمانت نامه نشان می دهد که شرکت سازنده نگرانی های مشتریانش را از قبل در نظر گرفته است و راه حلی را برای رفع آنها در نظر گرفته است. در نتیجه، مشتریان می توانند با خیال آسوده رادیوگرافی ریلند را سفارش دهند و از ویژگی های خاص آنها بهره مند شوند. همچنین، ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالاست و این امر به خوبی در این محصول تداعی یافته است. 

آیا طراحی رادیوگرافی ریلند مطابق با نیازهای بیماران است؟

یکی از مواردی که تمامی تولید کنندگان باید به آن توجه داشته باشند تولید محصولات و تجهیزات پزشکی بر اساس نیازهای مشتریان و بیماران است. رادیوگرافی ریلند مطابق با نیازهای بیماران تولید شده است و بیماران در زمانی که عکسبرداری از دندان آنها صورت می گیرد احساس بد و یا احساس ناراحتی ندارند. 

خدمات دنتی شاین
ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
نوشته شده توسط ادمین
28 بهمن 1402
212 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

همواره سوالاتی در مورد نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی پرسیده می شود. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
09 دی 1402
37 بازدید

نکات مهم برای نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی

دندانپزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی در مورد نکات مهم برای نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...