رادیوگرافی دگوتزن
نوشته شده توسط ادمین
19 خرداد 1401
664 بازدید

رادیوگرافی دگوتزن

رادیوگرافی دندانپزشکی دگوتزن یک برند ایتالیایی است که در بسیاری از نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این برند فعالیت خود را در دهه 90 میلادی آغاز کرد و امروزه توانسته است به برند معتبری در سراسر جهان تبدیل شود. برند دگوتزن به نیازهای دندانپزشکان و بیماران توجه دارد و در تلاش است تجهیزات پزشکی را با کیفیت بسیار مناسب به بازار عرضه کند. امروزه، بسیاری از کسانی که به دنبال تجهیزات دندانپزشکی هستند خرید محصولات برند دگوتزن را مد نظر قرار می دهند. تجهیزات پزشکی دگوتزن همراه با ضمانت نامه معتبر به فروش می رسند. 

رادیوگرافی دگوتزن دیواری

رادیوگرافی دگوتزن دیواری دارای ویژگی های متعددی است که از مهمترین آنها می توان به کاربری ساده و طراحی و زیبایی اشاره کرد. این رادیوگرافی معمولا برای عکسبرداری از تک دندان مورد استفاده قرار می گیرد تا معایب آن به خوبی مشخص شود. 

رادیوگرافی دگوتزن

قیمت رادیوگرافی دگوتزن 

کسانی که می خواهند برای خرید دستگاه دگوتزن و رادیوگرافی دی سی اقدام کنند، سوالاتی در مورد قیمت رادیوگرافی دگوتزن می پرسند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید. 

ویژگی های رادیوگرافی دگوتزن در یک نگاه 

رادیوگرافی دندانپزشکی دگوتزن برای چه اهدافی مورد استفاده قرار می گیرد؟

رادیوگرافی دستگاهی است که برای عکسبرداری حرفه ای از بافت دندان و لثه مورد استفاده قرار می گیرد. به بیان ساده، این دستگاه ایراداتی را که در دهان وجود دارند به خوبی شناسایی می کند و سپس باید اقدامات لازم از سوی دندانپزشک برای رفع آنها صورت گیرد. این دستگاه دندان را به خوبی ارزیابی می کند و کیفیت تصاویر تولید شده به قدری واضح هستند که دندانپزشک می تواند تصمیمات نهایی را بگیرد و پروسه درمان را آغاز کند.

آیا رادیوگرافی دگوتزن دارای طراحی ارگونومیک است؟ 

یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از رادیوگرافی دگوتزن مد نظر قرار گیرد طراحی ارگونومیک آن است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که بیماران در زمان استفاده در حالت راحتی قرار می گیرند و هرگز دستگاه به آنها فشار وارد نمی کند. از طرف دیگر، اپراتوران به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و تحت فشار نیستند. در واقع، استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و نیاز به پیچیدگی های خاصی ندارد. اپراتوران می توانند با فشردن چندین دکمه کار را به خوبی پیش ببرند و عکس های با کیفیت از دهان و دندان تهیه کنند. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی و رادیوگرافی کلیک کنید.

آیا رادیوگرافی دگوتزن مجهز به سیستم عیب یابی خودکار است؟

رادیوگرافی دندانپزشکی دگوتزن مجهز به سیستم عیب یابی خودکار است. در واقع، این دستگاه می تواند مشکلاتی را که در ساختار داخلی اش به وجود می آید به صورت ارور و با شماره مخصوص بر روی صفحه نمایش نشان دهد. در نتیجه، تعمیرکار متوجه می شود کدام قسمت رادیوگرافی دچار مشکل شده است و باید برای رفع آن اقدام کند. این کار سرعت را بالا می برد و دیگر نیاز نیست تا تعمیر کار مدت ها وقت بگذارد تا عیب های دستگاه را تشخیص دهد. 

آیا انعطاف پذیری این دستگاه بالاست؟

رادیوگرافی دگوتزن جز محصولاتی است که انعطاف پذیری بالایی دارد و این امکان را برای شما به وجود می آورد تا دستگاه را متناسب با نیازها و ترجیحات خود پیکر بندی کنید. طول بازوها و انواع مخروط هایی که در این رادیوگرافی به کار رفته اند این امکان را به اپراتور می دهند تا شکل دستگاه را به خوبی تنظیم کنید که بیمار در حالت راحتی قرار گیرد. بهتر است بدانید بازو این دستگاه به قدری سبک است که می توان آن را با یک انگشت تغییر داد.

رادیوگرافی دگوتزن

رادیوگرافی دگوتزن چه استانداردی را دریافت کرده است؟

در مشخصات فنی به این موضوع اشاره شده است که رادیوگرافی دندانپزشکی دگوتزن دارای استاندارد CE است. این استاندارد یکی از معتبرترین استانداردهایی است که به تجهیزات پزشکی داده می شود. وجود این استاندارد به شما این سیگنال را می دهد که تمامی قوانین در ساخت رادیوگرافی دگوتزن استفاده شده اند و تمامی عکس هایی که از این رادیوگرافی بدست می آیند قابل اعتماد هستند. قابل اعتماد بودن مهمترین ویژگی است که یک پزشک به آن نیاز دارد. زیرا بر اساس آن می تواند پروسه های درمانی خود را انتخاب کند و پیش ببرد و این چیزی است که تمامی دندانپزشکان به آنها نیاز دارند. بیشتر بدانید : رادیوگرافی دی سی

آیا وضوح تصویر تولید شده توسط رادیوگرافی دگوتزن بالاست؟

محصولات این برند عکس ها و تصاویری با کیفیت و وضوح بسیار بالا تولید می کنند. در این دستگاه یک صفحه آلومینیومی قرار داده شده است و این امر می تواند باعث شود که وضوح عکس ها بسیار زیاد بالاتر رود. در نتیجه، عکس هایی به دست دندانپزشکان می رسند که می توانند به خوبی مشکلات دندان ها را نشان دهند.

وزن رادیوگرافی دندانپزشکی دگوتزن چقدر است؟

نگاهی به مشخصات فنی رادیوگرافی دندانپزشکی دگوتزن نشان می دهد که وزن این دستگاه استاندارد است و تقریبا برابر با 45 کیلوگرم است. این موضوع نشان می دهد به راحتی و بدون هیچ گونه دغدغه ای می توان از این دستگاه در محیط های درمانی، مطب های دندانپزشکی و کلینک های زیبایی استفاده کرد. در واقع، این امر سبب می شود تا دندانپزشکان و خریداران این دستگاه تنها بر کیفیت مطالب تولید شده تمرکز داشته باشند. 

خدمات دنتی شاین
ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
نوشته شده توسط ادمین
28 بهمن 1402
219 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

همواره سوالاتی در مورد نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی پرسیده می شود. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
09 دی 1402
48 بازدید

نکات مهم برای نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی

دندانپزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی در مورد نکات مهم برای نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...