معرفی بهترین شرکت تجهیزات دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
21 شهریور 1401
898 بازدید

معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران

معرفی بهترین فسفرپلیت، از مهترین موارد است که در محصولات دندانپزشکی دنتی شایت به شما ارائه خواهیم داد. تصویربرداری رادیوگرافی در دندانپزشکی، ضروری است و به حداقل رساندن قرار گرفتن بیمار و دندانپزشک در معرض اشعه حیاتی است. سیستم های تصویربرداری دیجیتال مدرن نقش بسیار زیادی در این امر ایفا می کنند و استفاده از صفحات فسفری اشعه ایکس داخل دهانی ، راه حل قابل اعتمادی را ارائه می دهد. فسفرپلیت ها ، نیاز به پردازش فیلم رادیوگرافی دندانپزشکی را برطرف می کند. این صفحات تصویر اشعه ایکس را می گیرند و سیستم های مبتنی بر فیلم موجود را به فرمت دیجیتال تبدیل می کنند. این تصاویر دیجیتال برای مشاهده بهینه در سیستم های کامپیوتری ادغام می شوند و نیاز به قرار گرفتن بیشتر بیمار در معرض تشعشعات را از بین می برند. جهت معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران ، می توان به اسکنر فسفرپلیت اکتیون Acteon ، اسکنر تری دیسک مدل  Fire CR Dental و اسکنر فسفر پلیت اوندی اشاره کرد. فسفر پلیت ها ، فناوری رادیوگرافی دندان با صفحه فسفر اولیه را ارائه می دهد که تصاویری با وضوح بالا را ارائه داده و قابلیت پردازش دارد. 

 

معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران

نکات مهم برای انتخاب بهترین فسفرپلیت

اشعه ایکس صفحه فسفر داخل دهانی (همچنین به عنوان صفحه ذخیره فسفر یا اشعه ایکس PSP شناخته می شود) نیاز به پردازش فیلم قدیمی برای رادیوگرافی دندان را از بین می برد. صفحات ذخیره فسفر ، می توانند سیستم های تصویربرداری مبتنی بر فیلم موجود را به فرمت دیجیتالی تبدیل کنند که می تواند در یک سیستم کامپیوتری یا شبکه یکپارچه شود. بسیاری از سیستم های اشعه ایکس فسفرپلیت داخل دهانی ، دارای ویژگی هایی مانند مشاهده فوری اشعه ایکس ، قابلیت های بی سیم ، وضوح تصویر بالا و سازگاری با DICOM هستند. یک هارد دیسک داخلی تصاویر دیجیتال را ذخیره می کند و اشعه ایکس را برای بازیابی و انتقال سریع در دسترس نگه می دارد.

مطمئن شوید که فروشنده در حین اجرای دستگاه اشعه ایکس با صفحه فسفر داخل دهانی و همچنین پشتیبانی فنی مداوم ، آموزش ارائه می دهد. دانستن نکات مهم برای انتخاب بهترین فسفرپلیت ، به شما کمک می کند تا محصولی بی نظیر و کارآمد را تهیه نمایید. تصویربرداری فسفرپلیت ، به سریعترین شکل ممکن در حال گسترش در بازار تصویربرداری دندان است.

معرفی بهترین فسفرپلیت برتر در ایران

تمام صفحات PSP ، به نور حساس هستند و هنگام استفاده باید در یک پاکت قرار داده شوند. همه اپراتور ها ، معیار های خاص خود را برای انتخاب پاکت ایده آل دارند. با توجه به وجود برند های مختلف ، معرفی فسفر پلیت برتر در ایران کار دشواری خواهد بود. اما همانطور که ذکر شد ، شرکت های متعددی وجود دارند که این قطعات را با قسمت های مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رسانند. رادیوگرافی دندان با استفاده از فسفرپلیت ها ، یک نوع فناوری تصویربرداری دیجیتال است که توسط متخصصان مختلف دندانپزشکی استفاده می شود. رادیوگرافی دندان با پلیت فسفر ابزاری عالی است که در کنار سنسور اشعه ایکس خود دارید ؛ به خصوص اگر مطب دندانپزشکی شما روزهای منظمی با حجم بالای بیماران داشته باشد. بزرگترین مزیت فناوری رادیوگرافی دندان با پلیت فسفری ، قیمت آن است که معمولاً بسیار کمتر از سنسورهای دیجیتال است. برند های متعددی در سطح بازار موجود هستند که این دستگاه ها را با قیمت مقرون به صرفه ای به فروش می رسانند. برند های مختلفی در زیر آورده شده اند که هر یک ، جز برترین ها در ایران به شمار می روند.

معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران

فناوری رادیوگرافی فسفرپلیت

شما می توانید با استفاده از فناوری رادیوگرافی فسفرپلیت ، به تصویربرداری دیجیتال دندانی دست یابید که در مقایسه با نتایج حسگر های سنتی اشعه ایکس دندان ، با چشم غیرمسلح قابل تشخیص نیست. PSP یا فسفرپلیت ، در تکنیک‌ های رادیوگرافی دندان با صفحه فسفری برای بازیابی تصاویر دیجیتالی از دندان‌ ها و دهان استفاده می‌ شود. آنها به روشی شبیه به فیلم کار می کنند اما مزایای مختلفی نسبت به فیلم دارند مانند ؛ 

یکی دیگر از ویژگی های جذاب فناوری رادیوگرافی دندان با پلاک فسفری ، قیمت پایین سنسور های جایگزین در مقایسه با سایر فناوری های تصویربرداری دندان است. طی چند سال اخیر ، رادیوگرافی دندان با پلاک فسفری ، در بین متخصصان دندانپزشکی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. اجماع کلی از دندانپزشکان و کارکنان دندانپزشکی ، این است که انتقال از فیلم به فسفرپلیت ها برای تصویربرداری دیجیتال ، می تواند راحتی زیادی را به همراه داشته باشد. یادگیری و استفاده از این فناوری آسان است. برخلاف سنسورهای دیجیتال داخل دهانی ، برای تکنیک رادیوگرافی دندانی با صفحه فسفری نیازی به کابل نیست. تصویربرداری فسفرپلیت ، مزایای مختلفی را با خود به همراه دارد که بدیهی ترین آنها ، مزیت قیمت است.

ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 28 بهمن 1402
View icon 280 بازدید

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی

نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی همواره از بزرگ تریم سوالات بوده است. تمامی کسانی که به دندانپزشک بررسی می کنند، برای اینکه دندانپزشک بتواند اقدامات دندانی را به خوبی انجام دهد، باید عکس رادیوگرافی دندان تهیه کنند. در ادامه دنتی شاین تلاش می کند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی نحوه ی ظهور و ثبوت عکس رادیوگرافی یک فرآیند چند مرحله ای است و تمامی این مراحل باید ...

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی
Person icon نوشته شده توسط ادمین
Clock icon 09 دی 1402
View icon 87 بازدید

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی + ۴ نکات کلیدی

نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی مراحل و اصول جالبی دارد. دندان پزشکانی که تمایل دارند مطب خود را به یک مطب ایده آل تبدیل کنند همواره سوالاتی می پرسند. نورپردازی مطب و نور کلینیک پزشکی، تأثیر قابل توجهی بر راحتی و احساس مشتریان و بیماران دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با دریافت مشاوره بهترین نورپردازی و طراحی مطب دندانپزشکی خود با کارشناسان دنتی شاین در ...