معرفی بهترین شرکت تجهیزات دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
21 شهریور 1401
748 بازدید

معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران

تصویربرداری رادیوگرافی در دندانپزشکی ، ضروری است و به حداقل رساندن قرار گرفتن بیمار و دندانپزشک در معرض اشعه حیاتی است. سیستم های تصویربرداری دیجیتال مدرن نقش بسیار زیادی در این امر ایفا می کنند و استفاده از صفحات فسفری اشعه ایکس داخل دهانی ، راه حل قابل اعتمادی را ارائه می دهد. فسفرپلیت ها ، نیاز به پردازش فیلم رادیوگرافی سنتی دندانپزشکی را برطرف می کند. این صفحات تصویر اشعه ایکس را می گیرند و سیستم های مبتنی بر فیلم موجود را به فرمت دیجیتال تبدیل می کنند. این تصاویر دیجیتال برای مشاهده بهینه در سیستم های کامپیوتری ادغام می شوند و نیاز به قرار گرفتن بیشتر بیمار در معرض تشعشعات را از بین می برند. جهت معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران ، می توان به اسکنر فسفرپلیت اکتیون Acteon ، اسکنر تری دیسک مدل  Fire CR Dental و اسکنر فسفر پلیت اوندی اشاره کرد. فسفر پلیت ها ، فناوری رادیوگرافی دندان با صفحه فسفر اولیه را ارائه می دهد که تصاویری با وضوح بالا را ارائه داده و قابلیت پردازش دارد. 

 

معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران

نکات مهم برای انتخاب بهترین فسفرپلیت

اشعه ایکس صفحه فسفر داخل دهانی (همچنین به عنوان صفحه ذخیره فسفر یا اشعه ایکس PSP شناخته می شود) نیاز به پردازش فیلم قدیمی برای رادیوگرافی دندان را از بین می برد. صفحات ذخیره فسفر ، می توانند سیستم های تصویربرداری مبتنی بر فیلم موجود را به فرمت دیجیتالی تبدیل کنند که می تواند در یک سیستم کامپیوتری یا شبکه یکپارچه شود. بسیاری از سیستم های اشعه ایکس فسفرپلیت داخل دهانی ، دارای ویژگی هایی مانند مشاهده فوری اشعه ایکس ، قابلیت های بی سیم ، وضوح تصویر بالا و سازگاری با DICOM هستند. یک هارد دیسک داخلی تصاویر دیجیتال را ذخیره می کند و اشعه ایکس را برای بازیابی و انتقال سریع در دسترس نگه می دارد.

مطمئن شوید که فروشنده در حین اجرای دستگاه اشعه ایکس با صفحه فسفر داخل دهانی و همچنین پشتیبانی فنی مداوم ، آموزش ارائه می دهد. دانستن نکات مهم برای انتخاب بهترین فسفرپلیت ، به شما کمک می کند تا محصولی بی نظیر و کارآمد را تهیه نمایید. تصویربرداری فسفرپلیت ، به سریعترین شکل ممکن در حال گسترش در بازار تصویربرداری دندان است.

عوارض و معایب کامپوزیت دندان 

صفحات فسفری که به عنوان PSP نیز شناخته می شوند ، در مقایسه با تصویربرداری با سنسور دندان دارای چندین مزایا و برخی معایب هستند. از جنبه مثبت این دستگاه ، جابجایی و مکان یابی صفحات PSP تقریباً مشابه مدل های قدیمی است و بنابراین نیازی به صرف زمان چندانی برای یادگیری آن نخواهد بود. فسفرپلیت ها انعطاف پذیر هستند و می توانند به خوبی در نواحی خلفی دهان وارد شوند. نقطه ضعف صفحات PSP این است که آنها به “پردازش” نیاز دارند ؛

جرم‌ گیری دندان با لیزر چگونه است ؟

در حالی که با حسگر ها ، تصویر تقریباً آنی در دسترس است. برای آن دسته از دندانپزشکان که یا تصویربرداری از صفحه فسفری را انتخاب کرده اند یا این فناوری را در نظر گرفته اند ، استفاده از این پلیت ها برای افزایش طول عمر صفحه و دستیابی به تصاویری با پردازش خوب و مداوم بسیار مهم است. صفحات فسفری ، تصاویری را ارائه می دهند که می توانند به صورت دیجیتالی بهبود یافته ، بزرگ شده و به تشخیص مشکل بیماران شما کمک بسیاری کند. همچنین می توان این تصاویر را به راحتی چاپ کرد و در صورت نیاز برای دندانپزشک دیگری ارسال کرد. فناوری رادیوگرافی دندان با صفحه فسفر همچنین در مقایسه با سنسورهای سخت ، امکان تصویربرداری بزرگتر را فراهم می کند.

معرفی فسفرپلیت برتر در ایران

تمام صفحات PSP ، به نور حساس هستند و هنگام استفاده باید در یک پاکت قرار داده شوند. همه اپراتور ها ، معیار های خاص خود را برای انتخاب پاکت ایده آل دارند. با توجه به وجود برند های مختلف ، معرفی فسفر پلیت برتر در ایران کار دشواری خواهد بود. اما همانطور که ذکر شد ، شرکت های متعددی وجود دارند که این قطعات را با قسمت های مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رسانند. رادیوگرافی دندان با استفاده از فسفرپلیت ها ، یک نوع فناوری تصویربرداری دیجیتال است که توسط متخصصان مختلف دندانپزشکی استفاده می شود. رادیوگرافی دندان با پلیت فسفر ابزاری عالی است که در کنار سنسور اشعه ایکس خود دارید ؛ به خصوص اگر مطب دندانپزشکی شما روزهای منظمی با حجم بالای بیماران داشته باشد. بزرگترین مزیت فناوری رادیوگرافی دندان با پلیت فسفری ، قیمت آن است که معمولاً بسیار کمتر از سنسورهای دیجیتال است. برند های متعددی در سطح بازار موجود هستند که این دستگاه ها را با قیمت مقرون به صرفه ای به فروش می رسانند. برند های مختلفی در زیر آورده شده اند که هر یک ، جز برترین ها در ایران به شمار می روند.

معرفی بهترین فسفرپلیت موجود در ایران

 

شما می توانید با استفاده از فناوری رادیوگرافی فسفرپلیت ، به تصویربرداری دیجیتال دندانی دست یابید که در مقایسه با نتایج حسگر های سنتی اشعه ایکس دندان ، با چشم غیرمسلح قابل تشخیص نیست. PSP یا فسفرپلیت ، در تکنیک‌ های رادیوگرافی دندان با صفحه فسفری برای بازیابی تصاویر دیجیتالی از دندان‌ ها و دهان استفاده می‌ شود. آنها به روشی شبیه به فیلم کار می کنند اما مزایای مختلفی نسبت به فیلم دارند مانند ؛ 

یکی دیگر از ویژگی های جذاب فناوری رادیوگرافی دندان با پلاک فسفری ، قیمت پایین سنسور های جایگزین در مقایسه با سایر فناوری های تصویربرداری دندان است. طی چند سال اخیر ، رادیوگرافی دندان با پلاک فسفری ، در بین متخصصان دندانپزشکی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. اجماع کلی از دندانپزشکان و کارکنان دندانپزشکی ، این است که انتقال از فیلم به فسفرپلیت ها برای تصویربرداری دیجیتال ، می تواند راحتی زیادی را به همراه داشته باشد. یادگیری و استفاده از این فناوری آسان است. برخلاف سنسورهای دیجیتال داخل دهانی ، برای تکنیک رادیوگرافی دندانی با صفحه فسفری نیازی به کابل نیست. تصویربرداری فسفرپلیت ، مزایای مختلفی را با خود به همراه دارد که بدیهی ترین آنها ، مزیت قیمت است. 

خدمات دنتی شاین
رادیوگرافی دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 اردیبهشت 1402
374 بازدید

رادیوگرافی چیست؟ کاربرد انواع رادیوگرافی و تفاوت های آنها

رادیوگرافی یک فناوری تصویربرداری پزشکی است که در تشخیص بیماری‌ها و آسیب‌های مختلف بدن استفاده می‌شود. در این فرایند، پرتو ایکس از بدن فرد عبور می‌کند و تصویری از داخل بدن ایجاد می‌شود. رادیوگرافی به عنوان یکی از روش‌های تشخیصی ساده و کارآمد در پزشکی محسوب می‌شود و در بیمارستان‌ها، مراکز تصویربرداری و درمانی و کلینیک‌ها به کار می‌رود. از جمله کاربردهای رایج رادیوگرافی می‌توان به تشخیص شکستگی استخوان‌ها، آسیب‌های درونی، سرطان و عفونت‌ها، پیوند‌های عروقی ...

یونیت وصال گستر
نوشته شده توسط ادمین
14 فروردین 1402
451 بازدید

یونیت وصال گستر

یونیت وصال گستر دندانپزشکی یکی از پرطرفدارترین برندهای ایرانی است که در بخش تجهیزات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این یونیت دارای قابلیت های ویژه ای است و توانسته به خوبی نیازهای بیماران و دندانپزشکان را برطرف سازد. این یونیت ضمانت نامه بالایی دارد و به خریداران این اطمینان را میدهد که تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این یونیت را خریداری کنید ...