نصب یونیت زیگر
نوشته شده توسط ادمین
19 شهریور 1401
491 بازدید

راهنمای نصب یونیت زیگر مدل V1000

یکی از پرتکرار ترین خواسته های تمامی مشتریان و مراجعه کنندگان ، دریافت راهنمای نصب یونیت زیگر مدل V1000 می باشد که در این مقاله قصد داریم به طور کامل به آن بپردازیم. اگر بخواهیم به طور مختصر به اجزای تشکیل دهنده یونیت زیگر V1000 بپردازیم ، می توان به چراغ ال ای دی ، کنترل کننده صندلی ، قفل همه کاره ، سینی نگهدارنده ابزار ، پلیت نگاتسکوپ و غیره اشاره کرد. یونیت های جراحی دندان برای تامین برق (برق ، هوا ، آب و غیره) در نظر گرفته شده و به عنوان پایه ای برای سایر دستگاه های دندانپزشکی مانند هندپیس دندانپزشکی و سایر لوازم دندانپزشکی عمل می کنند. تامین آب واحد جراحی دندانپزشکی از آب شهری یا سیستم آب بسته بندی شده تامین می شود. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی و رادیوگرافی کلیک کنید.

آب شهری حاوی میکروارگانیسم هایی است که ممکن است برای آب آشامیدنی ایمن در نظر گرفته شوند ، اما در صورت استفاده در حین اعمال دندانپزشکی می توانند باعث عفونت بیمار شوند. خطوط آب واحد دندانپزشکی ، از جمله خطوط متصل به منابع آب شهری یا سیستم‌ های بطری بسته ، معمولاً نمی‌ توانند استریل شوند. با این حال ، آنها باید به طور معمول تمیز و ضدعفونی شوند مه برای اینکار می توانید به راهنمای نصب یونیت برتر زیگر مدل V1000 مراجعه کنید.

نصب یونیت زیگر

معرفی مختصر یونیت زیگر V1000 

دستگاه یونیت زیگر مدل V1000 ، دارای ویژگی های اساسی است که دسترسی به حفره دهان را تسهیل می کند و راحتی بیمار را فراهم می کند. شما می توانید با تهیه این محصول ، عملکرد مورد نیاز خود را با قیمت مناسب دریافت کنید. ویژگی‌ های استاندارد این محصول ، شامل ؛ زیر سری دو مفصلی ، سیستم قفل چرخشی ، زیرپایی عریض و پشتی باریک ، صندلی بیمار جذاب ، مستحکم و کاربردی می باشد و می توانید با خرید آن ، نمای جذابی را به مطب و کلینیک خود بدهید. پشت سری با قابلیت تنظیم سریع و دو مفصلی ، به شما کمک می کند تا بیمار را برای دسترسی آسان به حفره دهان قرار دهید. مکانیسم گیره امکان قرار دادن سریع و آسان پشت سری را فراهم می کند. در صورت تمایل یک پشتی سر تخت با پد مغناطیسی نیز موجود است. سیستم قفل چرخشی آزاد کننده تنش ، امکان چرخش سریع بیمار را فراهم می کند. شما می توانید بیمار را ۳۶۰ درجه در طول هر عمل بچرخانید. تمامی این موارد ، بخش مختصری از معرفی مختصر یونیت زیگر V1000 می باشد. این دستگاه ، دارای پشتی باریک است که به پزشک اجازه می دهد حداکثر دسترسی به بیمار را داشته باشد. به طور کلی ، یکی از بی نظیر ترین مزایای این یونیت ها ، راحتی و آسایش در کار می باشد. زیرپایی عریض و اسفنجی صندلی پشتیبانی ، راحتی بیمار را حتی در طی مراحل طولانی نیز فراهم می‌ کند. برای کنترل عفونت ساده ، تکیه گاه های پشتی باریک یا سنتی را که با کفپوش آسپتیک پوشانده شده اند ، انتخاب کنید. همه طرح ها ، امکان دسترسی آسان به حفره دهان را فراهم می کنند و در عین حال وضعیت صحیح بدن را حفظ می کنند و راحتی بهینه را برای بیماران ارائه می دهند.

راهنمای مرحله به مرحله نصب یونیت زیگر V1000

راهنمای مرحله به مرحله نصب یونیت زیگر V1000 را می توان به پنج مرحله مختلف تقسیم بندی کرد ؛

نصب یونیت زیگر

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
10 بازدید

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی

موتورهای ایمپلنت دستگاه ‌های الکتریکی ضروری در فرآیند کاشت ایمپلنت‌ های دندانی هستند. آنها شامل یک کنسول مرکزی، یک پدال کنترل، یک میکرو موتور و یک زاویه مخالف متصل به میکرو موتور هستند. اکثر سازندگان ایمپلنت های دندانی، موتور خود را توصیه می کنند، اما موتورهای ایمپلنت مستقل از سیستم ایمپلنت دندانی هستند که ما استفاده می کنیم. بنابراین برای قرار دادن هر سیستم ایمپلنت دندانی می توان از هر موتور ایمپلنتی استفاده کرد و ...

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
9 بازدید

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی

مطب های دندانپزشکی برای یک جامعه ضروری هستند زیرا به ارائه مراقبت های پیشگیرانه و اصلاحی دندانپزشکی معمول و غیر معمول به بیماران کمک می کنند. اکثر این روش ها به اطمینان از سلامت بیماران کمک می کند. یک برنامه روشن برای موفقیت ضروری است. این کار به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی ناشناخته ها را کشف کنید. اما راه اندازی صفر تا صد ...