پارس دنتال
نوشته شده توسط ادمین
21 شهریور 1401
343 بازدید

مقایسه سه یونیت K24-2001، S8000 و Sorena از برند پارس دنتال

در این مقاله قصد داریم تا به مقایسه سه یونیت K24-2001، S8000 و Sorena از برند پارس دنتال بپردازیم ، پس تا انتها با ما همراه باشید. با ذکر ویژگی های هریک ، به تفاوت های آنها خواهیم پرداخت ؛

مقایسه سه یونیت K24-2001، S8000 و Sorena از برند پارس دنتال

بخش های مختلف یونیت دندانپزشکی شامل چیست ؟

یونیت دندانپزشکی ابزار کار مهم هر متخصص دندانپزشکی است. این یونیت ، از قسمت های خاصی تشکیل شده است که شامل اسپیتون ، جعبه اتصال ، پدال پا ، صندلی دندانپزشکی ، آسپیراسیون ، کاسپیدور و سایر عناصر می باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد. با توجه به خط و برند صندلی دندانپزشکی ، قطعات تجهیزات دندانپزشکی چینش متفاوتی داشته و دارای طراحی واحد دندانپزشکی متنوعی خواهند بود. در این مقاله قطعات صندلی دندانپزشکی و ویژگی های آن را به شما نشان می دهیم. تمامی بیماران درک می کنند که چگونه تجهیزات دندانپزشکی ، کیفیت مراقبت را بالا می برد ، حتی اگر عملکرد های مربوط به یونیت دندانپزشکی را ندانند. در مجموع ، تجهیزات دندانپزشکی هوشمند ، نه تنها محصولات موجود را ارتقاء می‌ دهند ، بلکه روش‌ های جدیدی برای مراقبت از دندان‌ های بیماران ایجاد می‌ کنند. اگر صندلی دندانپزشکی شما مجهز به ابزار ها و تکنولوژی های پیشرو باشد ، می توانید یک درمان راحت و سریع به بیماران ارائه دهید و تجربه مثبتی را ایجاد کنید.

 ویژگی یونیت های پارس دنتال

یونیت پارس دنتال ، مجهز به صندلی بیمار دندانپزشکی پهن شده با پد پلاستیکی است. تکیه گاه و بالشتک صندلی آن از چرم نرم و راحت PU ساخته شده و تکیه گاه آن دارای طرح سگک و کوسن می باشد. پشتی و بالشتک هر دو به راحتی برای تمیز کردن و نگهداری روزانه قابل جدا شدن هستند. بدنه یونیت تا 45 درجه قابل چرخش است ، بنابراین فضای قابل استفاده بیشتری برای دندانپزشک و تکنسین دندان برای انجام دندانپزشکی با چهار دست فراهم می کند. به طور کلی ، با این تجهیزات ارتقا یافته ، می توانید به دندانپزشکان اجازه دهید تا تجربه ای کاملاً متفاوت از آنچه بیماران به آن عادت کرده اند ارائه دهند تا شهرت برند و وفاداری مشتری را بهبود بخشد. علاوه بر این ، می توانید دامنه خدمات را افزایش داده و جریان های درآمد جدیدی را با توجه به بهبود عملکرد خود کسب کنید. ویژگی یونیت های پارس دنتال ، موجب شده تا یکی از محبوب ترین برند های سطح کشور به شمار رود.

ویژگی های یک یونیت دندانپزشکی با کیفیت چیست ؟

ویژگی های یک یونیت دندانپزشکی با کیفیت چیست ؟ یک یونیت دندانپزشکی حرفه ای ، دارای پنل کنترل و عملیات کامل کامپیوتر است. این گزینه ، مشاهده و عمل برای دندانپزشکان را آسان نموده و به طور موثر از عملکرد نادرست جلوگیری می کند. صندلی بیمار را می توان برای بالا بردن ، پایین آوردن ، بالا بردن پشتی و تکیه دادن پشتی کنترل کرد. همچنین دارای عملکرد تنظیم مجدد است و از کنترل PLC پشتیبانی می کند. روشن و خاموش شدن نور و شدت نور را می توان با کلید دکمه دستی و سوئیچ سنسور مادون قرمز کنترل کرد.

تمامی موارد ذکر شده ، تنها بخش کوچکی از ویژگی های یک یونیت حرفه ای به شمار می رود که باید به آنها توجه نمایید. مدت زمان تامین آب را می توان به صورت دستی برای دوز دقیق دهانشویه تنظیم کرد. بدنه یک یونیت حرفه ای ، باید قابل چرخش بوده و به راحتی در دسترس دندانپزشک قرار گیرد تا فضای قابل استفاده بیشتری برای دندانپزشک و تکنسین دندان برای انجام دندانپزشکی چهار دستی و راحتی بیشتری برای تمیز کردن و نگهداری بعد از عمل مهیا شود. سیستم تصفیه آب ، یکی دیگر از آپشن های بی نظیر یونیت های حرفه ای می باشد که توسط شرکت پارس دنتال و به صورت کاملا حرفه ای تعبیه شده است.

مقایسه سه یونیت K24-2001، S8000 و Sorena از برند پارس دنتال

ویژگی های شرکت پارس دنتال

ما در مجموعه پارس دنتال ، مراکز درمانی دندانپزشکی را برای دندانپزشکان در سراسر کشور طراحی و تولید می کنیم و امروزه ، تامین کننده پیشرو مراکز دندانپزشکی در سراسر کشور به شمار می رویم.شرکت ما بر اساس ارزش‌ های اساسی استوار است که رضایت مشتریان را به همراه دارد.این مجموعه با تمرکز بر کیفیت بالا ، طراحی ، قابلیت اطمینان و ارگونومی خود را از رقبای خود پیشی گرفته است. طراحی ، کیفیت و دوام بالا ، همچنان در فرهنگ دندانپزشکی پارس دنتال رایج است و ما هنوز در انتخاب بهترین مواد ممکن تلاش می کنیم.

طراحی و ساخت یونیت های دندانپزشکی ، جزئی از کار تخصصی ما به شمار می رود. ما در بخش های مراقبت از دندان متخصص هستیم و این کاری است که انجام می دهیم و به آن افتخار می کنیم. درک نقش حیاتی که تجهیزات ما در تمرین شما هر روز ایفا می کنند ، مایه فروتنی است. شرکت پارس دنتال ، در تلاش است تا امنیت و آسایش را برای شما ، تیمتان و بیمارانتان ایجاد کند. همه اینها در طراحی ما منعکس شده است ؛ جایی که جنبه بالینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این امر همچنین در طراحی جدیدترین یونیت های دندانپزشکی از جمله یونیت های K24-2001، S8000 و Sorena نیز مشهود است.

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
10 بازدید

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی

موتورهای ایمپلنت دستگاه ‌های الکتریکی ضروری در فرآیند کاشت ایمپلنت‌ های دندانی هستند. آنها شامل یک کنسول مرکزی، یک پدال کنترل، یک میکرو موتور و یک زاویه مخالف متصل به میکرو موتور هستند. اکثر سازندگان ایمپلنت های دندانی، موتور خود را توصیه می کنند، اما موتورهای ایمپلنت مستقل از سیستم ایمپلنت دندانی هستند که ما استفاده می کنیم. بنابراین برای قرار دادن هر سیستم ایمپلنت دندانی می توان از هر موتور ایمپلنتی استفاده کرد و ...

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
9 بازدید

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی

مطب های دندانپزشکی برای یک جامعه ضروری هستند زیرا به ارائه مراقبت های پیشگیرانه و اصلاحی دندانپزشکی معمول و غیر معمول به بیماران کمک می کنند. اکثر این روش ها به اطمینان از سلامت بیماران کمک می کند. یک برنامه روشن برای موفقیت ضروری است. این کار به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی ناشناخته ها را کشف کنید. اما راه اندازی صفر تا صد ...