ما با استعانت از پروردگار منان در سال 1384 در مرکز تجارت دندانپزشکی ایران فعالیت خود را در گرایش فروش تجهیزات دندانپزشکی آغاز نمودیم. طی این سالها ثمر و بازخورد تمامی سخت کوشی ها نهایتا در ابتدای سال 1400 منجر به تولد مجموعه دنتی شاین DentyShine گردید. اصلی ترین آرمان ما در این مجموعه رضایت، خرسندی و جلب اطمینان متقاضیان است. در سایه توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج)، از این طریق به شما تضمین میدهیم که برای خرید، شما را به سمت مناسب ترین کالاهای روز بازار هدایت نماییم. باشد که ماهیت نیازتان به بهترین شکل ممکن برآورده گردد.

مطابق با توضیحات و موارد ذیل شما میتوانید با اعتماد، اطمینان و خاطری آسوده از ما خرید نمایید :

  • مهمترین نکته اینکه به دلیل سابقه فعالیت 20 ساله فروش تجهیزات دندانپزشکی به کلیه ی مراکز استان ها و شهرستان ها، در هر کجای ایران عزیز که محل سکونت یا محل طبابت شما باشد، میتوانید از این مجموعه جویای نمونه تجهیز مطب در شهر مورد نظرتان باشید، تا از طریق مطب ها یا درمانگاه هایی که به شما معرفی میگردد، از کیفیت خدمات ما مطلع شوید.
  • جالب توجه اینکه چنانچه شما کلیه تجهیزات دندانپزشکی مطبتان را از ما خرید نمایید، به شما اطمینان میدهیم که کلیه اقلام و تجهیزات شما به صورت کاملا رایگان به هر گوشه از ایران عزیز ارسال خواهد شد.
  • نکته قابل توجه دیگر اینکه این مجموعه علاوه بر اینکه در فضای مجازی به صورت فروشگاه اینترنتی به شما خدمت می نماید، به صورت ثابت و در غالب فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی دنتی شاین DentyShine نیز در مجتمع فروش تجهیزات دندانپزشکی سینا سنتر تهران واقع در خیابان آزادی، همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر به صورت حضوری آماده خدمت به شما عزیزان می باشد.
  • از این رو فروشگاه دنتی شاین DentyShine ضمن اعلام داشتن شرایط متنوع فروش اقساطی، متعهد میگردد که در خصوص پیگیری و انجام کلیه ی امور مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی عرضه شده، با تمام توان در کنار شما خواهد بود.

در انتها نیز مفتخریم تا با ارائه گواهی های معتبر،  به صورت مستند به شما اعلام نماییم که مجموعه دنتی شاین DentyShine نماینده ی رسمی بهترین و معتبرترین ویژندهای تولید و عرضه تجهیزات پزشکی میباشد.

logo-about