اینجانب رضا موذنی با استعانت از پروردگار منان در سال 1384 در مرکز تجارت دندان پزشکی ایران فعالیت خود را در گرایش  فروش تجهیزات دندان پزشکی آغاز نمودم. طی این سالها ثمر و بازخورد تمامی سخت کوشی ها منجر به تولد مجموعه Denty Shine گردید. اصلی ترین آرمان ما در این مجموعه رضایت، خرسندی و جلب اطمینان متقاضیان است. در سایه توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج)، به شما تضمین میدهم که برای خرید، شما را به سمت مناسب ترین کالاهای روز بازار هدایت کنم. باشد که ماهیت نیازتان به بهترین شکل ممکن برآورده شود.

درباره دنتی شاین

مطابق با توضیحات و موارد ذیل شما میتوانید با خاطری آسوده از ما خرید کنید :

  • مهمترین نکته اینکه به دلیل سابقه فعالیت 20 ساله فروش تجهیزات دندان پزشکی به کلیه ی مراکز استان ها و شهرستان ها، در هر کجای ایران عزیز که محل سکونت یا محل طبابت شما باشد، میتوانید از این مجموعه جویای نمونه تجهیز مطب در شهر مورد نظرتان باشید، تا از مطب ها یا درمانگاه هایی که به شما معرفی میگردد، جویای کیفیت خدمات ما باشید.
  • در انتها مفتخریم تا با ارائه گواهی های معتبر، به ترتیب حروف الفبا مطابق با لیست ذیل به صورت مستند به شما اعلام نماییم که شرکت DentyShine نماینده ی رسمی بهترین و معتبرترین ویژندهای تجهیزات پزشکی می باشد
  • شرکت تجهیزات دندانپزشکی شیک طب پرشیا (محل فایل گواهی اخذ نمایندگی)
  • شرکت تولید کننده و وارد کننده وصال گستر طب (محل فایل گواهی اخذ نمایندگی)
logo-about