اتوکلاو موکوم
نوشته شده توسط ادمین
17 خرداد 1401
385 بازدید

اتوکلاو موکوم

اتوکلاو موکوم از جمله محصولات خارجی است که سالیان زیادی است استفاده از آن مورد توجه قرار گرفته است. این اتوکلاو ساخت کشور ایتالیایی است و تا به حال توانسته است استانداردهای زیادی را بدست بیاورد. طول عمر بالا یکی از مواردی است که استفاده از توکلاو موکوم را مد نظر قرار داده است. نگاهی به مشخصات فنی این اتوکلاو نشان دهنده آن است که دندانپزشکان می توانند با استفاده از این محصول ابزارهای خود را به خوبی ضد عفونی کنند و به ارتقا کار خود کمک نمایند.

اتوکلاو موکوم در چند ظرفیت موجود است؟

برند موکوم اعلام کرده است اتوکلاو دندانپزشکی موکوم در ظرفیت های 17، 22 و 28 لیتری موجود است. در نتیجه، دندانپزشکان می توانند نیازهای خود را در نظر داشته باشند و سپس اقدام به خرید یکی از این محصولات نمایند. همچنین، کارکرد این اتوکلاو برای ضد عفونی کردن عالی است و تمامی سیکل های استرالیزسیون را به خوبی به اتمام می رسد. دندانپزشکان می توانند در این باره اطمینان داشته باشند تمامی ابزارهایی که از اتوکلاو موکوم خارج می شوند به طور کامل تمیز و ضد عفونی شده اند هیچ گونه باکتری روی آن وجود ندارد.

اتوکلاو موکوم

صفحه نمایش اتوکلاو دندان پزشکی موکوم به چه صورت است؟

در مشخصات فنی اتوکلاو موکوم Mocom به این موضوع اشاره شده است که صفحه نمایش این محصول به صورت ال سی دی سیاه یا سفید است. یکی از مواردی که سبب شده است خرید اتوکلاو دندان پزشکی موکوم مد نظر قرار گیرد کاربری بسیار ساده این صفحه نمایش است. اتوکلاو یوروندا Euronda تا به حال توانسته اند استانداردهای بین المللی از جمله ISO و  CE را دریافت کند

اپراتور به راحتی می تواند اطلاعاتی را که مد نظر دارد وارد کند و پس از آن با فشردن یک دکمه کار اتوکلاو آغاز می شود. با اینکه استفاده از این اتوکلاو بسیار ساده است، پیشنهاد می شود تنها یک اپراتور برای آن در نظر گرفته شود. 

آیا دسترسی به تنظیمات اولیه ساده است؟

گاهی اپراتور نیاز دارد در حین کار بر روی دستگاه به تنظیمات اولیه دستگاه دسترسی پیدا کند و تغییراتی را در آنها به وجود بیاورد. بهتر است بدانید راهنمایی بر روی صفحه نمایش وجود دارد که اپراتور به سادگی می تواند وارد پنل تنظیمات اولیه شود و تغییراتی را که مد نظراتان به وجود بیاورد. این امر سبب شده است تا اپراتور تمامی تغییرات را اعمال کند و کارآیی دستگاه را به میزان دلخواه تغییر دهد.همچنین، برنامه هایی که اپراتور به طور معمول باید انجام دهد تا استریلازراسیون به خوبی انجام شود بر روی صفحه نمایش به اجرا درآیند تا اپراتور آنها را انجام دهد و دچار فراموشی نشود. 

چگونه طول عمر اتوکلاو موکوم Mocom را بالا ببریم؟ 

برند موکوم نزدیک به 30 سال است که در زمینه ساخت تجهیزات دندانپزشکی فعالیت دارد و در تمام این سال ها در تلاش بوده است تا محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را به بازار عرضه کند و رضایت مشتریانش را بدست بیاورد. این برند اعلام کرده است برای اینکه طول عمر اتوکلاو موکوم را بالا ببرید باید فیلترها را تمیز کنید و هر چند وقت یکبار دستگاه را روغن کاری نمایید. این کارها نه تنها طول عمر دستگاه را بالا می برد، بلکه از وقوع خسارات بزرگ جلوگیری می کند.

چگونه از اتوکلاو موکوم گزارش بگیریم؟

گزارش گرفتن از این دستگاه بسیار ساده است و نیاز به پیچیدگی خاصی ندارد. زیرا این دستگاه دارای یک چاپگر است که به دستگاه متصل می گردد و گزارش سیکل استریلیزه شدن بر روی کاغذ چاپ می شود. شما می توانید با مطالعه این گزارش روند کار را در نظر داشته باشید و همین امر می تواند کیفیت کار شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

آیا گزارش ها به صورت خودکار در اتوکلاو موکوم ذخیره می شوند؟

شرکت سازنده اعلام کرده است گزارش ها به طور خودکار در حافظه اتوکلاو موکوم ذخیره می شوند. اپراتور دستگاه می تواند با استفاده از یو اس پی این گزارشات را خارج کند و مورد استفاده قرار دهد.

آیا با قطع شدن برق می توانید درب اتوکلاو موکوم را باز کنید؟

همواره این نگرانی وجود دارد که با قطع شدن برق درب دستگاه را نمی توان باز کرد! بهتر است بدانید که اتوکلاو موکوم دارای تنظیمات خاص است و در زمانی که حتی برق قطع باشد، این امکان وجود دارد که دریچه ماشین را باز کنید و مواد را خارج نمایید. همچنین، درب به صورت دستی باز می شود. برای خرید یونیت ، اتوکلاو ، آر وی جی و رادیوگرافی کلیک کنید.

 قیمت اتوکلاو موکوم

کسانی که می خواهند برای خرید این اتوکلاو اقدام کنند، همواره در مورد قیمت اتوکلاو موکوم سوال می پرسند. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که این دستگاه در ظرفیت های مختلف تولید می شود، قیمت هر دستگاه متفاوت است. بنابراین برای خرید این دستگاه باید با کارشناسان در تماس باشید و مشاوره های تخصصی را از آنها دریافت کنید. در این صورت می توانید بهترین تصمیم را برای خرید اتوکلاو موکوم بگیرید و کیفیت کار خود را ارتقا دهید. 

ویژگی های اتوکلاو موکوم در یک نگاه!

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
10 بازدید

بهترین موتور ایمپلنت دندانپزشکی

موتورهای ایمپلنت دستگاه ‌های الکتریکی ضروری در فرآیند کاشت ایمپلنت‌ های دندانی هستند. آنها شامل یک کنسول مرکزی، یک پدال کنترل، یک میکرو موتور و یک زاویه مخالف متصل به میکرو موتور هستند. اکثر سازندگان ایمپلنت های دندانی، موتور خود را توصیه می کنند، اما موتورهای ایمپلنت مستقل از سیستم ایمپلنت دندانی هستند که ما استفاده می کنیم. بنابراین برای قرار دادن هر سیستم ایمپلنت دندانی می توان از هر موتور ایمپلنتی استفاده کرد و ...

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی
نوشته شده توسط ادمین
17 بهمن 1401
9 بازدید

راه اندازی صفر تا صد مطب دندانپزشکی

مطب های دندانپزشکی برای یک جامعه ضروری هستند زیرا به ارائه مراقبت های پیشگیرانه و اصلاحی دندانپزشکی معمول و غیر معمول به بیماران کمک می کنند. اکثر این روش ها به اطمینان از سلامت بیماران کمک می کند. یک برنامه روشن برای موفقیت ضروری است. این کار به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی ناشناخته ها را کشف کنید. اما راه اندازی صفر تا صد ...